Sykkuno będzie streamować tylko na YouTube

Sykkuno będzie streamować tylko na YouTube

Sykkuno podpisał właśnie z YouTube umowę na wyłączność. Tym samym streamer opuścił platformę Twitch i od teraz transmisje na żywo prowadzić będzie wyłącznie "u czerwonych". 


Sykkuno to jeden z najpopularniejszych twórców internetowych, którego na Twitchu obserwuje obecnie ponad 4 mln osób. Jak się okazuje, można już tego nie robić - mężczyzna przenosi się bowiem na YouTube Gaming. Pierwszy ekskluzywny stream będzie miał miejsce już dzisiaj, 3 maja.

Streamer poinformował o zawarciu umowy z YouTube w dosyć uroczy i "pożegnalny" sposób. Opublikował na Twitterze niespełna dwuminutowy materiał opowiadający o swojej podróży w świecie gier, kiedy to zaczynał od zabawy w szopie na podwórku rodziców, a skończył jako streamingowa gwiazda.

 Jak możemy usłyszeć w filmiku:
Zacząłem od grania w League, potem Minecraft, Valorant, Among Us, GTA. Poznałem kilku fajnych ludzi i zyskałem kilku naprawdę dobrych przyjaciół. I poznałem was wszystkich.

Potem inna streamerka (Rachell "Valkyrae" Hofstetter) pyta się go czy jest gotowy do wyjścia, po czym Sykkuno odpowiada wymownie, że nadal będzie robił to, co robił do tej pory - zmienia się tylko miejsce. Pozostaje teraz tylko czekać na pierwsze wyniki oglądalności Sykkuno na YouTube Gaming. Zapewne sporo widzów ucieszy się z jego transferu.

 

Oglądacie Sykkuno? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.