YouTuberzy ze świątecznymi materiałami!

YouTuberzy ze świątecznymi materiałami!

Podczas gdy my pobijaliśmy rekordy w liczbie zjedzonych pierogów i zagryzaliśmy wszystko sałatką jarzynową, YouTuberzy wrzucali dla nas przeróżne świąteczne filmy. Dziś przyjrzymy się wybranej dziesiątce z nich.


Na pierwszy ogień idą Beksy, które w typowym dla siebie porównaniu pokazały, jak przeżywaliśmy święta w latach szkolnych, a jak przeżywamy je na studiach.


Cała rodzina Rojewskich złożyła swoim widzom serdeczne świąteczno-noworoczne życzenia i nieco opowiedziała, jak minął im ten rok.


W święta każdy otwiera jakieś prezenty, więc Damian z kanału PLKD postanowił świątecznie otworzyć paczki w grze FIFA 19.


Człowiek Warga postanowił stworzyć remake filmu Kevin sam w domu. To zdecydowanie jeden z zabawniejszych materiałów w dzisiejszym zestawieniu!


WuWunio zorganizował wigilię dla niekwestionowanych gwiazd polskiego YouTube: Tigera i Kobry, Sowy, Bonusa BGC i Bodychrista.


Bonkol w krótkim filmie pokazał, jak naprawdę wygląda większość świątecznych życzeń.


Dem na święta robi to, w czym jest najlepszy - wciela się w rolę lektora, tym razem w świątecznych programach z całego świata.


Sitr0x pokazał widzom prezenty, które w tym roku dostał, ale także obiecał, że ktoś dostanie prezent od niego!


LJay zdecydował się na klasyczne, krótkie życzenia dla swoich widzów.


Friz uznał, że na święta wypada mieć wieśniacki sweter i w ramach challenge'u postanowił z całą ekipą własnoręcznie wykonać takie święteczne ubranie.

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.