Świąteczne

Świąteczne "Carpool Karaoke" dołączyło do 10 najchętniej oglądanych filmów tego roku

PaMIętacie zestawienie top10 najpopularniejszych filmów na świecie w 2016 roku, które przygotowaliśmy dla was jakiś czas temu? Właśnie uległo ono zmianie, a wszystko za sprawą carpool karaoke, które zostało przygotowane przez brytyjskiego komika jamesa cordena.


Świąteczną piosenkę "All I Want For Christmas" napisaną przez Mariah Carey zna chyba każdy z nas. To właśnie ten utwór została zaśpiewany w najnowszym odcinku popularnej na świecie serii krótkich wywiadów. Wywiadów, które przeprowadzane są w aucie, a później pokazywane światu w amerykańskim programie The Late Late Show oraz na YouTubie. Poza Mariah, która była głównym gościem tego epizodu, świąteczny hit zaśpiewały również takie gwiazdy jak Lady Gaga, Selena Gomez, Adele czy cały zespół Red Hot Chili Peppers.Jak widać po statystykach filmu, James Corden dokładnie wie co zrobić, aby jego produkcje podbijały internet. W bardzo krótkim czasie, a dokładniej w ciągu 6 dni, film zdobył ponad 22 000 000 wyświetleń i ostatecznie wypchnął dziesiąty pod względem liczby odsłon w tym roku film na YouTube. Dla przypomnienia był to materiał, w którym bracia wmawiali swojej siostrze informacje o ataku zombie:Warto również dodać, że nie jest to pierwszy film Jamesa Cordena, który w  bardzo szybkim tempie zdobył ogromną popularność. Odcinek, na którym gościnnie pojawiła się piosenkarka Adele, został obejrzany aż 140 920 017 razy, dzięki czemu znajduje się w czołówce najchętniej wyświetlanych materiałów na całym YouTube.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.