Świat Według Martina - nowa seria Martina Stańkiewicza

Świat Według Martina - nowa seria Martina Stańkiewicza

Martin Stankiewicz jest osobą kojarzoną głównie z śmiesznymi, zabawnymi filmikami. W tym co robi odnosi wielki sukces, ponieważ jego produkcje są bardzo profesjonalnie wykonane. Pomimo tego, że uważa komedię za bardzo ważny i potrzebny rodzaj filmików, to po dwóch i pół latach wpadł w rutynę. Nie miał ochoty nagrywać kolejnych materiałów.


W swoim najnowszym filmiku, zrobił wstęp do nowej serii, która jest kompletnie inna od jego kontentu znajdującego się na kanale. Seria nazywać się będzie „Świat według Martina”  i będzie nagrywany przez „prawdziwego Martina”. Twórca chcę w vlogach w końcu pokazać jaki naprawdę jest w życiu. Martin nową serię tak opisuje:
„To ma być mój świat, mój światopogląd i ja, po prostu przed kamerą mówiący do Was (…) ja, jaki jestem w życiu, a w życiu jestem różny...”Jeśli faktycznie Stankiewicz zrobi to tak, jak zapowiedział, możemy mieć już kolejną fantastyczną serie na YouTube! Czekamy z wielkim zniecierpliwieniem, a Wy koniecznie zobaczcie, jak Martin opowiada we wstępie o „Świecie według Martina”.
A co Wy myślicie o tej zmianie? Będziecie oglądać nową serię? Piszcie nam o tym w komentarzach!


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?