Susan Wojcicki przyznaje, że ostatni YouTube Rewind był cringe'owy

Susan Wojcicki przyznaje, że ostatni YouTube Rewind był cringe'owy

Susan Wojcicki, dyrektor generalny YouTube przyznaje, że firma wykonała kiepską robotę, publikując roczne podsumowanie najważniejszych wydarzeń z poprzedniego roku. Mowa oczywiście o YouTube Rewind 2018. CEO obiecuje poprawę w przyszłych latach.


Ostatni YouTube Rewind wyraźnie nie przypadł do gustu użytkownikom platformy, czego dali szybki upust w postaci łapek. W ciągu zaledwie tygodnia film stał się najbardziej nielubianym filmem w historii! Odbiorcy oraz sami twórcy krytykowali film za odrealnienie i nie do końca trafny dobór najistotniejszych wydarzeń z 2018 roku.

YouTube początkowo do swojej porażki starał się podchodzić żartobliwie i z dystansem. Teraz Susan Wojcicki umieściła na kanale film, w którym bezpośrednio przyznaje się do błędu. Prezes YouTube'a przyznała, że nawet jej dzieci mianowały najnowsze podsumowanie mianem „cringey”.
Opowiemy lepiej naszą historię w 2019 roku. - Susan WojcickiW filmie wzięło udział kilku popularnych influencerów, ale zabrakło momentów, które faktycznie poruszyły widownią w uprzednich dwunastu miesiącach. Nie pojawiła się wzmianka o walce pomiędzy KSI a Paulem Loganem czy szeroko omawianym wyścigu Pewdiepie z T-Series.