Wiemy kiedy funkcja

Wiemy kiedy funkcja "Super Chat" pojawi się w Polsce!

Pamiętacie nasz artykuł na temat funkcji "Super Chat"? Jeżeli nie, to tutaj dokładnie możecie sprawdzić o co chodzi. Nowy mechanizm ma ułatwić kontakt twórcy z widzem podczas transmisji na żywo. Już niedługo będziemy mogli przekonać się, jak naprawdę to działa, a wszystko dlatego, że Polska znalazła na liście państw w których "Super Chat" będzie dostępny w pierwszej kolejności. 


Przypomnijmy sobie jeszcze raz jak działać ma "Super Chat". Wystarczy, że wybierzemy dowolną kwotę, którą chcemy przeznaczyć na donacje dla danego YouTubera i dopiszemy swój komentarz. Nasza wiadomość do twórcy zostanie wtedy odpowiednio wyeksponowana i widoczna na tyle, abyśmy mieli pewność, że twórca ją zobaczy. Długość wyróżnienia będzie jednak zależała od wysokości podarowanej kwoty.

unnamed

Czy nowa funkcja będzie faktycznie lepsza i częściej używana od wtyczek do streamów, które działają dość podobnie? Odpowiedź na te pytanie poznamy 7 lutego, gdy zostanie ona uruchomiona w naszym kraju. Oprócz Polski, "Super Chat" pojawi się też tego samego dnia w Szwecji, Ugandzie, Tajwanie, Portugalii, Nowej Zelandii, we Włoszech i na Filipinach. Aby zacząć korzystać z tej opcji na swoim kanale, należy być pełnoletnim, posiadać ponad 1000 subskrypcji oraz mieć włączone zarabianie na kanale.

youtube_super_chat

Funkcja została już przetestowana przez wybranych YouTuberów z całego świata, a od 31 stycznia cieszą się już osoby pochodzące z Australii, Brazylii, Kanady, Francji, Niemiec, Indii, Japonii, Meksyku, Korei Południowej, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

Czy "Super Chat" będzie często używany w Polsce? Tego dowiemy się już w przyszłym tygodniu! Wyczekujące kolejnego artykułu na ten temat, ponieważ już niedługo poznamy więcej szczegółów związanych z działaniem funkcji.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg