Sukces polskiego YouTubera - ogromny przyrost subskrypcji!

Sukces polskiego YouTubera - ogromny przyrost subskrypcji!

Jeśli przeczytaliście już tytuł, powiemy Wam, że nie chodzi tu o Wardęgę czy reZigiusza! To Marcin Malczyński i jego sukces zdobycia ogromnych przyrostów w 24 godziny! Jeśli nie widzieliście przygód Sebastiana, Karyny i Marcina to koniecznie sprawdźcie ten artykuł, bo inaczej odwiedzi Was Seba z ekipą. Zapraszamy!


Wszystko zaczęło się 3 miesiące temu, gdy brat Marcina - Dawid dołączył do ekipy tworzącej kanał. Co prawda mogliśmy zauważyć go już wcześniej, lecz jego oficjalny debiut pojawił się w serii przygód Seby, dresa spod bloku. Razem wpadli na pomysł zrobienia odcinka pod tytułem "TYPOWY DRES", lecz nie spodziewali się takiego odzewu. W przeciągu kilkudziesięciu dni film uzbierał ponad 1 100 000 wyświetleń i znalazł się w TOP 6 najpopularniejszych filmów na kanale "Marcin Malczyński".
Dalej to już z górki. Seria była ciągnięta dalej, a armia HYPOWNIKÓW (nazwa widzów Marcina) rosła z godziny na godzinę. Tym sposobem YouTuber dorobił się 19 miejsca w godzinnych przyrostach na świecie! To wynik, którego może pozazdrościć niejeden YouTuber, bo w ciągu 60 minut nabił aż 758 subskrypcji! Przebił nawet takie gwiazdy jak Alan Walker, czy Webs & Tiaras - Toy Monster Compilations. Screen widnieje na prywatnym profilu Marcina, nic dziwnego to powód do dumy!Skoro zahaczyliśmy o statystyki to przytoczmy miesięczne przyrosty YouTubera. Wzrost liczby Hypowników znalazł się w TOP 10 miesięcznych wzrostów subskrypcji, a kanał Malczyńskiego rośnie z dnia na dzień! Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie dodali screena poniżej. Zobaczcie to sami!


Screenshot 2016-06-27 15-30-31

Dziś prawdopodobnie na kanale Marcina wybije 300 000 subskrypcji, więc możecie wyczekiwać tego momentu i pogratulować YouTuberowi! Jeśli chcielibyście się dowiedzieć kiedy dokładnie wbije tą upragnioną liczbę to śledźcie jego liczbę subskrybentów na żywo i odwiedźcie nasz fanpage APYnews, na którym wrzucimy specjalny post z tej okazji!


przyrost subskrypcji Marcin Malczyński

Jeśli zainteresowaliśmy Was Marcinem to zapraszamy do innych jego filmów z serii Typowego Dresa, bo trochę ich się nazbierało!


TYPOWY DRES 2
TYPOWY DRES 3
DZIEŃ Z ŻYCIA DRESA
Co myślicie o serii Typowego Dresa? Spodziewaliście się takiego sukcesu w przyrostach subskrypcji? Piszcie w komentarzach! Gitara siema.


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!