Sukces gry

Sukces gry "Star Wars: Battlefront" na polskim YouTube

Gwiezdne Wojny to niesamowita seria filmów, o której głośno jest przez cały czas. Według nas zapisała ona się już na stałe w naszej historii, a jej fani widoczni są dosłownie wszędzie. Trzeba przyznać, że jest ich niemało. W listopadzie ubiegłego roku, swą premierę miała osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen gra pt. "Stars Wars: Battlefront". W dzisiejszym artykule, przedstawimy jej sukces - zarówno na płaszczyźnie rynku gier jak i naszego polskiego YouTube'a.


Zainteresowanie Battlefrontem rosło wraz z premierą "Przebudzenia Mocy", czyli siódmej części sagi Gwiezdnych Wojen. Liczby mówią same za siebie. Według szacunków analityków, EA - wydawca gry, sprzedał bowiem w dwa miesiące od premiery Battlefronta - uwaga- 12 milionów jej egzemplarzy! To niesamowity wynik, który zaskoczył niejednego znawcę gier, a jakby tego mało, liczby te stale rosną. Posiadaczami Battlefronta zostali także polscy YouTuberzy, a my, specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę najlepszych według nas ich rozgrywek z tej gry!MULTI X MERGHANI - "NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ"


MERGHANI X MULTI - "BARDZO ZABAWNE PRZYGODY Z MULTIM I MOJĄ BABCIĄ"MASTERCZUŁEK - "DARTH VADER RAP"


KUBSON - "JAK BYĆ DOBRYM STORMTROOPER'EM!"


REZIxCZUŁEKxKUBSON


Przy okazji wspomnianych przez nas sukcesów Battlefronta na rynku gier, warto wspomnieć, że równie dużą popularnością cieszą się letsplay'e YouTuberów z niej - w tym te, które wymieniliśmy powyżej. Czy doczekamy się w najbliższym czasie równie dobrej i chętnie oglądanej na YouTube gry? To pokaże nam czas!


A Wy, jesteście już posiadaczami Battlefronta? Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad kupnem tej gry, być może któryś z wymienionych przez nas filmów, Was do tego zachęci. Miłego oglądania!


Więcej informacji o grze znajdziecie na jej oficjalnej stronie internetowej, do której przejdziecie klikając tutaj.