Sukces gry

Sukces gry "Star Wars: Battlefront" na polskim YouTube

Gwiezdne Wojny to niesamowita seria filmów, o której głośno jest przez cały czas. Według nas zapisała ona się już na stałe w naszej historii, a jej fani widoczni są dosłownie wszędzie. Trzeba przyznać, że jest ich niemało. W listopadzie ubiegłego roku, swą premierę miała osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen gra pt. "Stars Wars: Battlefront". W dzisiejszym artykule, przedstawimy jej sukces - zarówno na płaszczyźnie rynku gier jak i naszego polskiego YouTube'a.


Zainteresowanie Battlefrontem rosło wraz z premierą "Przebudzenia Mocy", czyli siódmej części sagi Gwiezdnych Wojen. Liczby mówią same za siebie. Według szacunków analityków, EA - wydawca gry, sprzedał bowiem w dwa miesiące od premiery Battlefronta - uwaga- 12 milionów jej egzemplarzy! To niesamowity wynik, który zaskoczył niejednego znawcę gier, a jakby tego mało, liczby te stale rosną. Posiadaczami Battlefronta zostali także polscy YouTuberzy, a my, specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę najlepszych według nas ich rozgrywek z tej gry!MULTI X MERGHANI - "NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ"


MERGHANI X MULTI - "BARDZO ZABAWNE PRZYGODY Z MULTIM I MOJĄ BABCIĄ"MASTERCZUŁEK - "DARTH VADER RAP"


KUBSON - "JAK BYĆ DOBRYM STORMTROOPER'EM!"


REZIxCZUŁEKxKUBSON


Przy okazji wspomnianych przez nas sukcesów Battlefronta na rynku gier, warto wspomnieć, że równie dużą popularnością cieszą się letsplay'e YouTuberów z niej - w tym te, które wymieniliśmy powyżej. Czy doczekamy się w najbliższym czasie równie dobrej i chętnie oglądanej na YouTube gry? To pokaże nam czas!


A Wy, jesteście już posiadaczami Battlefronta? Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad kupnem tej gry, być może któryś z wymienionych przez nas filmów, Was do tego zachęci. Miłego oglądania!


Więcej informacji o grze znajdziecie na jej oficjalnej stronie internetowej, do której przejdziecie klikając tutaj.


W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!