Stylizacje Maffashion i Jessici Mercedes na Coachella 2017

Stylizacje Maffashion i Jessici Mercedes na Coachella 2017

Pamiętacie nasz artykuł o Coachelli 2017 (do przeczytania TUTAJ)? Kalifornijski festiwal trwa w najlepsze, a polska ekipa świetnie się tam bawi, co można wywnioskować chociażby po zdjęciach na Instagramie. Jak wiadomo, Coachella to nie tylko muzyka, lecz także (a może przede wszystkim) moda i design – zobaczcie stylizacje Maffashion i Jessici Mercedes z pierwszego weekendu festiwalu!


Najwięcej kontrowersji w Internecie wzbudziły kreacje blogerek z pierwszego dnia festiwalu. Zdecydowały się one na outfity zdobione motywem flagi amerykańskiej i – co bardzo ciekawe – na tę samą polską markę odzieżową. Po opublikowaniu zdjęć na ich Instagramie rozpoczęła się burza komentarzy – fanki od razu zauważyły podobieństwo i zaczęły dochodzić do tego, która z szafiarek założyła ten motyw jako pierwsza. Ostatecznie nagrody świata mody zdobyła jednak stylizacja Mercedes – została ona doceniona przez magazyn „W” i znalazła się na liście zatytułowanej „Najlepszy street style z Coachelli”.Hello Coachella! ✌ᒀ�️ So happy to be back! 钀�✨ #Coachella2017 #OOTD @hectorkarger #dress @gucci #bag


Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced)
@hectorkarger #maffashionCoachella #maffashionLA #coachella2017 #Coachella


Post udostępniony przez Julia K. (@maffashion_official)


Kolejnego dnia Jessica Mercedes zaskoczyła fanów swoimi włosami, które…przybrały różowy odcień. Komentarze fanów pojawiły się prawie od razu – przecież Maffashion pierwsza zafarbowała włosy na ten kolor tuż przed festiwalem. Czyżby różowe włosy miały być hitem nadchodzącego sezonu? Co ciekawe, obie blogerki zdecydowały się na połączenie tego odcieniu włosów z sukienką o podobnej barwie - czy według Was takie połączenia wyglądają dobrze?Coachella, day 3 钀� #lastday #OOTD


Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced)
#pinklady @agnieszkamaciejak #dress


Post udostępniony przez Julia K. (@maffashion_official)


Podsumowując festiwalowe stylizacje obu blogerek, zostały one docenione za wyczucie stylu boho – nie każdy przecież wygląda dobrze w takich kreacjach. Poza tym ogromne wrażenie na fanach robi również makijaż Maffashion, który uzupełniają kolorowe kryształki – jak wiadomo ten trend będzie bardzo popularny latem. Odważycie się go spróbować?

Co myślicie o kreacjach Maffashion i Jessici Mercedes? Przeszkadza Wam podobieństwo ich stylizacji czy uważacie, że to żaden problem i obie wyglądają świetnie? Dajcie nam znać w komentarzach!