Stylizacja Jessici Mercedes z Coachelli zgarnia światowe okładki!

Stylizacja Jessici Mercedes z Coachelli zgarnia światowe okładki!

Coachella to bez wątpienia jedno z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu osób, które na co dzień zajmują się profesjonalną (i nie tylko) modą. Kalifornijski festiwal stanowi również doskonałą okazję do tego, by się pokazać i zdobyć uznanie ważnych magazynów modowych. Jak się okazało, tegoroczny festiwal zdecydowanie należał do Jessici Mercedes – jesteście ciekawi dlaczego?


Widzieliście już nasz artykuł o tegorocznych stylizacjach polskich blogerek modowych (możecie go przeczytać TUTAJ)? Pisaliśmy w nim o bardzo podobnych outfitach zdobionych motywem amerykańskiej flagi, na które zdecydowały się Maffashion i Jessica Mercedes pierwszego dnia festiwalu. Jak się okazuje, choć stylizacje te były tak bardzo podobne, jedna z nich jednak była lepsza. Krytycy mody jednogłośnie zdecydowali, że stylizacja Jessici zdecydowanie zasługuje na uznanie. Zdjęcie polskiej blogerki ubranej w zwiewną sukienkę z motywem Stars and Stripes od razu obiegło Internet, by ostatecznie wylądować na okładkach 3 najważniejszych magazynów modowych – Vogue Paris, Vogue Italia i Vogue Russia. Serdecznie gratulujemy!Hello Coachella! ✌ᒀ�️ So happy to be back! 钀�✨ #Coachella2017 #OOTD @hectorkarger #dress @gucci #bag


Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced)


Jak sama Jessica zareagowała na tę wiadomość? Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie w docenionej przez krytyków sukience – z bardzo emocjonalnego podpisu pod zdjęciem możemy wywnioskować, że jest to dla niej ogromne wyróżnienie. Jest co świętować!
Co sądzicie o kreacji Jessici? Czy według Was zasługiwała ona na takie wyróżnienie? Dajcie nam znać w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl