Stuu powrócił na YouTube w wywiadzie o NFT. Widzowie komentują

Stuu powrócił na YouTube w wywiadzie o NFT. Widzowie komentują

Stuu to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich YouTuberów. Twórca kilka lat temu postanowił jednak odejść z YouTube i praktycznie w żaden sposób nie udzielał się publicznie w mediach społecznościowych. W ostatnich dniach ten stan rzeczy uległ zmianie, chociaż widzowie Stuarta czekają na więcej.


Fakt, że Stuu postanowił prawdopodobnie na dobre porzucić swoją działalność na YouTube, jest znany każdemu od wielu miesięcy. Wiemy to zarówno od samego twórcy, jak i jego znajomych influencerów, którzy wielokrotnie mówili o tym publicznie. Wczoraj w internecie jednak zawrzało, gdy widzowie odkryli wywiad ze Stuu, który został opublikowany w serwisie kilka dni wcześniej. Wielu zdziwił przy tym temat rozmowy, bowiem Stuart został gościem materiału dotyczącego technologii NFT, w którą zaangażował się twórca po odejściu z YouTube.Widzowie YouTubera ucieszyli się z faktu, że w końcu ma możliwość do tego, aby zobaczyć Stuarta w takiej formie. W komentarzach pod wideo możemy znaleźć mnóstwo ciepłych słów skierowanych bezpośrednio do twórcy.

Komentarze pod filmem "The First All-In-One NFT Tech For Creators & Brands Ft. Niftables | Edge Of NFT Podcast | EP #142" na YouTube


Pewne jest zatem, że wielu widzów Stuu czeka na jego stały powrót na YouTube. Ten wydaje się jednak bardzo mało prawdopodobny, szczególnie w takiej formie, z jakiej widzowie kojarzą Stuarta. Tak czy inaczej, życzymy twórcy powodzenia w aktualnie prowadzonej działalności i czekamy na kolejne publiczne wieści dotyczące jego poczynań.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.