Stuu, Littlemooonster96 i Marcin Dubiel z dubbingiem w nowym filmie!

Stuu, Littlemooonster96 i Marcin Dubiel z dubbingiem w nowym filmie!

Czy kiedykolwiek chciałeś usłyszeć głosy YouTuberów podczas oglądania twórczości filmowej na "dużym ekranie"? Jeżeli tak, to teraz pojawiła się kolejna ciekawa okazja. Wszystko za sprawą nowego filmu "SING", który w kinach pojawił się dziś - 6 stycznia 2017 roku.


Informacja o tym, że w najnowszej produkcji amerykańskiego studia Illumination Entertainment będziemy mogli usłyszeć głosy Angeliki, Marcina i Stuarta pojawiła się dzisiaj na fanpage'u Marcina Dubiela. To właśnie tam YouTuber podzielił się z nami nagraniem zza kulis tworzenia dubbingu do polskiej wersji filmu. Sprawdźcie sami:Zmagania wszystkich osób zaangażowanych w dubbing znajdziecie w poniższym materiale. Sprawdźcie jak im poszło! Tutaj dowiecie się także, czego dotyczy film "SING":Swoje debiuty w kinie mieli już wcześniej inni YouTuberzy. Między innymi JDabrowsky, który na początku tego roku użyczył głosu w filmie "Zwierzogród". Jak sam przyznaje, bajki Disneya od zawsze należały do jego ulubionych produkcji, dlatego udział w takim projekcie był dla niego spełnieniem dziecięcych marzeń.

dubiel-dubbingŹródło: antyradio.pl


stuu_dubbingŹródło: antyradio.pl


Taki dubbing to nie lada gratka dla wszystkich fanów powyższych twórców. Ktoś z was zamierza wybrać się na ten film?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.