Stuu i Rezigiusz najchętniej oglądanymi gamerami w kwietniu! Sprawdź dokładne statystyki!

Stuu i Rezigiusz najchętniej oglądanymi gamerami w kwietniu! Sprawdź dokładne statystyki!

Ostatnio prezentowaliśmy Wam ogólne podsumowanie kwietnia na YouTube w oparciu o raport firmy Sotrender. Tym razem, jak co miesiąc, przyjrzymy się kanałom o konkretnych tematykach - na początek analiza twórców, którzy należą do kategorii gry.NAJWIĘCEJ SUBSKRYPCJI


W tym aspekcie nikt nie awansował, ani nie utracił swojej pozycji. Podium nieustannie zajmują Blowek, Rezi oraz Stuu, których przyrost widzów waha się na poziomie 2% oraz 3%. Zestawienie zamyka Kaluch, który poszczycić może się największym przyrostem subskrypcji - 4%.


NAJWIĘCEJ WYŚWIETLEŃ


Jeśli chodzi o wyświetlenia to w kwietniu zadziało się naprawdę sporo. Podium uległo diametralnej zmianie - na pierwszym miejscu Stuu, który awansował o cztery pozycje z ok. 14 milionami wyświetleń zdobytymi w minionym miesiącu. Za nim Rezigiusz, którego materiału obejrzane zostały ok. 12 milionów razy. Trzecią pozycję objął natomiast kanał MówPoLucku, który wspiął się 31 miejsc w górę z również ok. 12 milionami wyświetleń. Największy spadek natomiast możemy zauważyć na pierwszym kanale Mandzia.


NEGATYWNY ODBIÓR


Pod względem zostawionych przed odbiorców łapek w dół na pierwszym miejscu plasuje się Rezi, pod którego filmami zostawiono w kwietniu ponad 643 tys. negatywnych ocen. Na drugiej pozycji skkf - jego materiały zostały negatywnie ocenione ok. 172 tys. razy. Podium zamyka dealereq, pod którego klipami zostawiono ok. 162 tys. łapek w dół.


NAJLEPSZE WIDEO


Najchętniej oglądanym materiałem w kwietniu był film Naruciaka, w którym ocenia odcinek serialu "Szkoła" - został on obejrzany ok. 1,36 milionów razy. Pozostałe dwa miejsca należą do Stuu i jego klipów "TYPOWY FACET W XXI WIEKU" oraz "BALOON PRANK?! (1500+ Baloons)".W ciągu najbliższych dni opublikujemy również analizy poszczególnych kategorii – Gaming, Rozrywka oraz Lifestyle. Jeśli podobają Wam się analizy raportów Sotrender, koniecznie dajcie znać w komentarzu!

Pełen raport dostępny tutaj.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.