Stuu i Littlemooonster zamieszkają razem... w centrum handlowym

Stuu i Littlemooonster zamieszkają razem... w centrum handlowym

Półtora roku temu w Warszawskich złotych tarasach mieszkał przez pewien czas Martin Stankiewicz, teraz podobnego wyzwania podejmie się Stuu oraz Littlemooonster96. W Katowickiej Silesi będą mieszkali przez dwa tygodnie. 


Akcja promowana była jeszcze w zeszłym roku pod hasłem najgłośniejszej przeprowadzki na Śląsku, a teraz już finalnie wiemy o co chodzi. Od 14 stycznia w Katowickiej Silesi mieszkać będą Stuu i Littlemooonster96.
Półtora roku temu podobnego wyzwania podjął się Martin Stankiewicz, który podjął się wyzwania marki Ambi Pur i przez dwa dni mieszkał w specjalnie zaprojektowanym szklanym domu w Złotych Tarasach.Dzięki wszystkim obecnym za dziś! Jutro kontynuujemy #WyzwanieAmbiPur w Złotych Tarasach od 10 rano ;)) | relacja na zywo na snapchat: stankievitz


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Martin Stankiewicz (@martinstankievitz)


Jak będzie dokładnie wyglądać tegoroczna akcja ze Stuu i Littlemooonster96 w roli głównej? Na oficjalnej stronie Silesii czytamy:
Młodzi idole zamieszkają w specjalnie zbudowanym „Domu Youtuberów”, wyposażonym w dwa pomieszczenia mieszkalne oraz elementy niezbędne do codziennego funkcjonowania. Dzieci i młodzież, przebywając w naszym Centrum, będą mieć możliwość bliższego poznania swoich internetowych ulubieńców.

Czy jest to dobry pomysł? Można się sprzeczać. Klienci galerii na pewno nie będą zadowoleni, z tłoku jaki stworzą młodzi fani YouTuberów. Z drugiej strony, osoby odpowiedzialne za centrum handlowe zacierają ręce, szykując zniżki dla przybywających w odwiedziny YouTuberów gości.

 

JAK DOBRZE PAMIĘTASZ WYDARZENIA NA YOUTUBE Z 2016 R.? SPRAWDŹ SIĘ! [QUIZ]


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.