Studniówkowa kreacja littlemooonster96 podbija Internet!

Studniówkowa kreacja littlemooonster96 podbija Internet!

Sezon studniówkowy powoli chyli się ku końcowi – nadszedł zatem czas na jego podsumowanie. Z takiego wniosku musiała wyjść Angelika Mucha znana jako littlemooonster96, publikując ostatnio film oraz zdjęcia pokazujące jej przygotowania do studniówki. Jak się jednak okazało, hitem nagrania stała się sukienka YouTuberki, która wzbudziła uwagę nie tylko widzów, lecz również portali plotkarskich. Jak wyglądała Angelika na balu maturalnym i jak się bawiła?


W swoim film Angelka zabiera nas wraz z sobą na wszystkie etapy przygotowania do balu. Najpierw widzimy ją na fryzjerskim fotelu, później u makijażystki, a następnie w drzwiach jej mieszkania, gdzie wita się ze swoim studniówkowym partnerem – Damianem Kordasem, zwycięzcą 4. edycji Master Chefa. YouTuberka pokazała nam również, jak wyglądała zabawa na jej studniówce – zaprezentowała nam zdjęcia ze swoimi przyjaciółmi, tańce oraz… szybki test studniówkowego jedzenia okiem jej partnera. Oglądając film Angeliki można naprawdę poczuć klimat tego balu!you'll be the prince and I'll be the princess 🎉🌙 #prom


Post udostępniony przez Angelika Mucha 👑 (@littlemooonster96)
We hold each other so tight they couldn’t break us if they tried ✨🎉


Post udostępniony przez Angelika Mucha 👑 (@littlemooonster96)


Na zdjęciach i film na pierwszy plan wysuwa się niezaprzeczalnie sukienka YouTuberki, będąca projektem marki Laurelle. Piękna kreacja w kolorze złota doskonale pasuje do urody Angeliki i idealnie ją podkreśla. Utrzymany w stylu naked dress projekt przywodzi na myśl czerwonodywanowe stylizacje największych gwiazd i celebrytów – nie ma więc nic dziwnego w tym, że przyciągnął on spojrzenia nie tylko widzów YouTuberki, lecz również portali plotkarskich. Jedno jest pewne – połyskujące złoto doskonale wyglądało w świetle kamer i aparatów, dlatego też studniówkowe zdjęcia Angeliki wyglądają zachwycająco.

Jeśli chcecie zobaczyć jak littlemooonster96 przygotowywała się do swojej studniówki, obejrzyjcie koniecznie jej film: