Streamer przeprasza za tweety na temat zamachu po koncercie Ariany Grande

Streamer przeprasza za tweety na temat zamachu po koncercie Ariany Grande

Niektórzy uważają, że śmiać należy się ze wszystkiego. Nawet w żartach powinno się jednak zachować nieco smaku i szacunku. Miejmy nadzieję, że tę lekcję  przyswoił David Leavitt, który na swoim tweeterze zamieścił niesmaczne żarty na temat zamachu bombowego na koncercie Ariany Grande.
Po wczorajszym koncercie Ariany Grande w Manchesterze doszło do tragedii, kiedy w zamachu terrorystycznym zginęły 22 osoby, a ponad 50 zostało rannych. David Leavitt, streamer z Twitcha, uznał to za świetną okazję do kilku żartów, które opublikował na swoim Twitterze. W jednym z nich, Leavitt napisał, że kiedy ostatnio słuchał Ariany Grande również prawie zmarł. Niesmaczny żart zdążył już zniknąć zniknąć z Twittera.

Usunięty wpis


Na tym wpisie mężczyzna jednak nie poprzestał. Niedługo później pojawił się kolejny tweet, w którym Leavitt twierdzi, że był pewien że Ariana Grande to coś, co ludzie zamawiają w Starbucksie.Przytłoczony napływem krytyki, Leavitt przeprosił za swoje zachowanie, używając w tym celu cyfr zamiast słów. Twierdząc przy tym, iż nie zdawał sobie sprawy z rozmiaru tragedii. Pozostaje pogratulować oceny sytuacji.Po tych wpisach Twitter Leavitta to seria GIFów skierowanych w stronę krytykujących. Mężczyzna pisał wcześniej dla stron takich jak CBS Local czy AXS.com, jednak jak sam twierdzi, bardziej opłacalne dla niego jest wrzucanie sponsorowanych postów na Instagramie czy Twitterze. Czas pokaże, czy Leavitt wyciągnie z całej sytuacji jakieś wnioski oraz czy takie zachowanie nie będzie go kosztowało utraty sponsorów.

avatar

Jakub Smuszko

Student filologii polskiej. Entuzjasta gier planszowych i e-sportu. W wolnych chwilach, kiedy nie pisze, lubi pogrywać - głównie w gry Blizzarda.

Jest oświadczenie YouTube w sprawie kontrowersyjnego filmu Logana Paula!

YouTuberzy aresztowani za "rozpętanie zamieszek" - wszystko przez wielką zabawę w chowanego

Logan Paul w ogniu krytyki przez film z lasu samobójców, na którym pokazał...

17-letni YouTuber obraził gangstera. Zapłacił za to najwyższą cenę

Tak wyglądała podróż JDabrowskiego po USA!

Sprzedaż iPhone'a X poniżej oczekiwań Apple