Stream z gry Destiny 2 pobił rekordy popularności na Twitchu!

Stream z gry Destiny 2 pobił rekordy popularności na Twitchu!

Mimo tego, że gra Destiny 2 nie ujrzała jeszcze światła dziennego, to pierwszy stream, na którym twórcy pokazali pierwsze rozgrywki światu zobaczyło już około 1,4 miliona widzów. Czy transmisja z wydarzenia pobiła rekord oglądalności serwisu Twitch?


[banner id="27429"

Dziś w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Los Angeles odbywa się święto wszystkich fanów gry Destiny. Firma Bungie zorganizowała event w hangarze na lotnisku, gdzie pojawili się dziennikarze z całego świata. Gra dostępna będzie dopiero na początku września, lecz już teraz stream z pierwszymi urywkami gry i prezentacją ogólną gry był dzisiaj najbardziej oglądaną transmisją na platformie Twitch.

W ciągu zaledwie godziny na livestreamie pojawiło się aż około 1,4 miliona osób. O podobnych statystykach mogliśmy usłyszeć podczas turnieju CS:GO ELEAGUE Major w Atlancie, gdzie podczas finałów transmisję zobaczyło aż około 1,1 miliona fanów e-sportu.

Jeśli chcecie zobaczyć jak prezentuje się gra, to obejrzyjcie zapis z transmisji:

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Ogromny sukces sprzedażowy konsoli Nintendo Switch! Te liczby robią wrażenie

Poznaliśmy następce Battlefielda 1?

Opcja streamingu gier już niedługo na Messengerze!

Biedronka ponownie ze świetną ofertą gier!

Nowy gra w uniwersum Outlasta już na etapie produkcji!

Oto 10 najpopularniejszych zwiastunów gier 2017 roku na YouTube