Stranger Things z grą na urządzenia mobilne!

Stranger Things z grą na urządzenia mobilne!

Często bywa tak, że gry na licencjach filmowych osiągają niemały sukces. Weźmy chociażby przykład serii Batman Arkham czy gier osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen, które w swoim wirtualnym wydaniu przyjęły się naprawdę bardzo dobrze. Przede wszystkim mają nieco ułatwione zadanie - wielu fanów danego filmu czy serialu sięgnie po niego również gdy istnieją jako gra. W oczekiwaniu na kolejny sezon Stranger Things, twórcy serialu pokusili się także o wydanie gry o tym samym tytule na urządzenia mobilne.


Gra oczywiście osadzona jest w uniwersum serialu produkcji Netflixa i również jego dotyczy cała oś fabularna. Przedstawiać się będzie jako gra przygodowa z zagadkami logicznymi, w której wcielimy się w postacie znane ze wspomnianej produkcji. Ponownie będzie można odwiedzić miasteczko Hawkins oraz inne znane fanom lokacje. Gra swoją stylistyką nawiązuje do czasu akcji, w których odbywa się serial - należy przygotować się więc na oprawę audiowizualną rodem ze starych gier z lat '80. Dużym plusem jest także język polski oraz brak jakichkolwiek mikrotransakcji - tytuł dostępny jest w całości za darmo. Ciekawym bonusem jest tu także ranking tzw. Speed Run, bo entuzjastów przechodzenia gry na czas z pewnością nie zabraknie.Gra dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem iOS w App Store jak z Androidem w Google Play. Z pewnością warto po nią sięgnąć i sprawdzić samemu co przygotowali dla fanów twórcy.

avatar

Piotr Gołaś

Student administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie na starego Pegasusa. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?