Stranger Things 4 z nowym teaserem!

Stranger Things 4 z nowym teaserem!

O tym, że powstanie czwarty sezon Stranger Things dowiedzieliśmy się już kilka miesięcy temu. Netflix po długim okresie ciszy opublikował teaser, który stanowi odpowiedź na jedno z najczęściej zadawanych przez fanów pytań. 


"Czy Hopper przeżył?" to zagwozdka, z jaką twórcy zostawili w lipcu zeszłego roku fanów Stranger Things. Osobiście nie spodziewałem się, że Netflix tak szybko zdecyduje się odpowiedzieć na pytanie użytkowników, więc opublikowany właśnie teaser niezwykle mnie zaskoczył.

Część fanów serialu Stranger Things nie wyobrażała sobie, by Hopper mógł naprawdę zginąć. Tworzyli oni liczne teorie - głównie na podstawie analizy zakończenia trzeciego sezonu. Sam należałem do tej grupy osób, dla których "amerykański więzień" mógł być tylko jeden.Netflix wrzucił do sieci materiał nazwany "Pozdrowienia z Rosji...", co już podjudziło ciekawość użytkowników. Teaser ukazuje więźniów schwytanych przez Rosjan, którzy podczas srogiej zimy odśnieżają syberyjskie tory. W pewnym momencie jeden z mężczyzn się odwraca - jest nim nikt inny jak policjant Hopper grany przez Davida Harbour.

Oczywiście wyjawienie tej tajemnicy nie znaczy, że wszystkie karty zostały odsłonięte. Netflix zapewne będzie dawkował informacje. Warto wspomnieć, że data premiery czwartego sezonu Stranger Things nie jest jeszcze znana.

 

Co sądzicie o teaserze Stranger Things 4? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.