Steam z przecenami z okazji Halloween

Steam z przecenami z okazji Halloween

Valve każdego roku organizuje na Steamie kilka wyprzedaży. Tak się składa, że wczoraj wystartowała jedna z nich. Okazja? Zbliżające się Halloween. Przeceniona oferta gier nie jest jednak zbyt pokaźna.


Halloweenowa wyprzedaż na Steamie wystartowała 28 października o godzinie 18:00. Zainteresowani użytkownicy z kupnem produkcji po niższej cenie muszą się nieco pospieszyć, bowiem promocje kończą się 1 listopada o godzinie 18:00.

Fani horrorów, radujcie się! Sporo mrocznych gier można od kilkudziesięciu godzin dorwać nawet za połowę wyjściowej kwoty. Oczywiście promocją zostały objęte także tytuły zaliczające się do innych gatunków. Trudno jednak uznać halloweenową wyprzedaż za udaną. Asortyment jest mocno ograniczony, a przy tym rabaty zbytnio nie zachwycają.Najciekawszymi (naszym zdaniem) grami dostępnymi teraz po nieco niższej cenie są:

Huczniejszej wyprzedaży doczekamy się zapewne już niedługo. Przed nami przecież jesienna oraz zimowa obniżka cen.

 

Co sądzicie o tegorocznej halloweenowej wyprzedaży na Steam? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.