Sprawdź swoje statystyki Spotify z 2017 roku!

Sprawdź swoje statystyki Spotify z 2017 roku!

Wraz ze zbliżającym się końcem roku, Spotify przygotował dla swoich użytkowników spersonalizowane podsumowanie, dzięki któremu każdy z nas może sprawdzić, czego słuchał w ciągu ostatnich 11 miesięcy. 


Grudzień to miesiąc podsumowań, dlatego nic dziwnego, że Spotify także postanowiło umożliwić takie działanie swoim użytkownikom. Dzięki 2017 Wrapped możemy w łatwy i szybki sposób poznać własne statystyki korzystania z usługi.



Po wejściu na stronę zostajemy poproszeni o połączenie z kontem Spotify. Później czeka na nas prosty test, który ma na celu sprawdzenie, czy naprawdę wiemy, co znajduje się w naszej bibliotece i czego słuchamy. Następnie otrzymujemy prezent w postaci playlisty zawierającej 100 piosenek posortowanych według popularności, które najczęściej odtwarzane były przez nas w 2017 roku. Użytkownik otrzymuje także własne postanowienie od usługi, które za każdym razem jest zupełnie inne.



Na koniec poznajemy liczbę minut przeznaczonych w tym roku na słuchanie muzyki, preferowany przez nas gatunek muzyczny, naszych pięciu ulubionych artystów oraz pięć ulubionych piosenek.

Spotify podzieliło się ze swoimi użytkownikami również globalnymi listami najpopularniejszych utworów, wykonawców i albumów. Podsumowanie znajdziecie tutaj.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.