Startuje nowatorski kanał dla kobiet!

Startuje nowatorski kanał dla kobiet!

Pomysłowość twórczyń YouTube coraz bardziej nas zaskakuje. Oczywiście kanały typu beauty nie są nam obce, a nawet można powiedzieć, że z biegiem czasu jest ich coraz więcej. Na internetowej scenie nigdy nie zagościły jednak filmy o tematyce kobiecej, które byłyby nagrywane w stworzonym specjalnie na potrzeby tego typu programu, profesjonalnym studio. Aż do tej chwili, ponieważ właśnie startuje nowatorski kanał dla kobiet -  Studio Kobiet, który prowadzą dla nas Justyna i Karolina.


Z pewnością dobrze znacie kanał stylizacjeTV. Wiecie więc już, że przed Karoliną tematyka związana z makijażem, czy life - hackami nie skrywa żadnych tajemnic. Nic więc dziwnego, że to ta twórczyni YouTube jest jedną z prowadzących nowatorski kanał dla kobiet. Jej wierną towarzyszką została Justyna, którą możecie kojarzyć z jej własnego programu 10minutspokoju. Razem tworzą duet doskonały, na czym oczywiście pozytywy się nie kończą. Na potrzeby projektu Studia Kobiet zostało stworzone specjalne studio nagraniowe. Miejsce YouTuberki zagospodarowały osobiście i w ich wystroju jest widoczna nie tylko kobieca ręka, ale także styl, jaki reprezentuje każda z Pań.  Zobaczcie sami proces dopracowywania wystroju wnętrza, w którym kręcone będą odcinki Studia Kobiet.


Już po pierwszym filmie jesteśmy w stanie stwierdzić, że przestrzeń, na której poruszają się twórczynie YouTube, bardzo przypomina te telewizyjne, celowo aranżowane na potrzeby danego programu, np. popularne talk – show „Miasto kobiet” emitowane w TVN Style. Przeniesie wizerunku i stylu telewizyjnego w sferę internetową jest na ten moment rzadkością, więc zdecydowanie należą się gratulacje za odwagę oraz oryginalność w serwisie YouTube. Kolejne odcinki Studia Kobiet będziemy mogli oglądać w każdą środę o godzinie 18:00, ale już teraz możemy zapoznać się z challangem „Make up w 3 minuty”, który wykonały na dla nas Karolina i Justyna. Niemożliwie? Obie Panie pokazują, że przy odrobinie chęci i presji czasu dziewczyny są w stanie wykonać makijaż, który na pierwszy rzut oka wygląda na perfekcyjny. Jeżeli nadal nie wierzycie, to wyżej wspomniany materiał prezentujemy Wam poniżej.
Kochani mam dla Was cudowną niespodziankę! 🎀 Razem z Justyną 10minutspokoju będziemy tworzyć nowy kanał STUDIO KOBIET 💕 To nasza długo skrywana tajemnica :) W ten projekt włożyłyśmy dużo pracy i szczególnie ja musiałam nauczyć się pracować z profesjonalną ekipą! Koniecznie wpadnijcie na kanał http://bit.ly/moj-nowy-kanal-yt i zostawcie nam suba oraz łapkę! Do zobaczenia w każdą środę o 18!!


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 👸 KAROLINA (@stylizacje)

A jak Wam podoba się taka forma kanału? Czy jest to propozycja idealna dla kobiet? Piszcie w komentarzach!