Startuje autorski program G.F. Darwin na Player.pl!

Startuje autorski program G.F. Darwin na Player.pl!

O Grupie Filmowej Darwin słyszeliśmy ostatnio niewiele. Przez 2,5 miesiąca na ich kanale nie został udostępniony ani jeden materiał, co było dla chłopaków dość nietypowe. Jednak dzięki wczorajszemu filmowi wiemy, czym spowodowana była ta dłuższa nieobecność oraz jak będzie wyglądał projekt, nad którym przez ten czas pracowali twórcy. Otóż już 8 listopada startuje autorski program G.F. Darwin w Player.pl, a nosić on będzie tytuł „Wielkie Teorie Darwina”.


Jest to inicjatywa, która ma zaskoczyć nie tylko tematyką, ale także faktem, że została w pełni zrealizowana przez chłopaków z Grupy Filmowej Darwin. Zajęli się oni scenariuszem, reżyserią oraz montażem całego programu. Operatorem kamery jest jak zwykle Karol Pupiec, który od dawna współpracuje z twórcami, a efektami specjalnymi zajął się Marek MaroBot Wodziński. Projekt będzie składał się z 5 odcinków, a każdy z nich zawiera w sobie kilka odsłon różnych serii. W pełni autorski program G.F. Darwin w Player.pl ma być dla nas źródłem nowości. Pojawią się w nim wcześniej nie znani nam bohaterzy, ciekawe historie i oryginalne przygody. Widzowie kanału nie znajdą tam powtarzalności i wielokrotnie przerabianych tematów, co oczywiście bardzo nas cieszy. Jeżeli zastanawiacie się także, czy z powodu tej inicjatywy chłopaki znikną z serwisu YouTube, to nie macie się o co martwić, ponieważ odcinki na kanale Darwinów będą nadal powstawały i nie zabraknie znanych i lubianych form, takich jak seria „Wielkie Konflikty”. Zobaczcie sami, co szykują dla nas internetowi twórcy!


W powyższym filmie mamy okazję zobaczyć zwiastun nowego programu G.F. Darwin. Musimy przyznać, że wygląda naprawdę obiecująco i to nie tylko ze względu na świetne kostiumy, oryginalny pomysł, profesjonalny montaż, ale także specyficzny humor chłopaków, którym już od dawna czarują swoich widzów. „Wielkie Teorie Darwina” będzie można oglądać już od 8 listopada, a nowe odcinki będą pojawiać się co tydzień. Pełne materiały będą dostępne tylko w serwisie Player.pl, a na kanale G.F. Darwin regularnie pojawiać się będą ich zapowiedzi. Jak wspominają sami twórcy, jest to pierwszy tak duży projekt w ich karierze, czego oczywiście szczerze gratulujemy i życzymy wielkiego sukcesu, na który z pewnością zasłużyli!#gfdarwin wracamy do zywych:) od 24.10 będzie się działo!


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika G.F. Darwin (@g.f.darwin)
A jak Wam podoba się pomysł na autorski program Darwinów? Będziecie niecierpliwie wyczekiwać premiery? Piszcie w komentarzach!