Star Wars w Minecraft. Gra otrzymała nowe DLC

Star Wars w Minecraft. Gra otrzymała nowe DLC

Minecraft otrzymał właśnie nowy dodatek inspirowany uniwersum Gwiezdnych Wojen. Fani marki nie mogą narzekać na zawartość - DLC obejmuje między innymi najsłynniejsze budowle, bohaterów oraz kultowe ścieżki dźwiękowe.


Jeśli gracie w Minecraft i lubicie Star Wars, to raczej nie mogliście usłyszeć dziś lepszej wiadomości. Nowy dodatek do produkcji studia Mojang to nie tylko kilka świeżych tekstur, ale zbudowane od podstaw światy.

Pojawią się więc motywy znane z oryginalnej trylogii, jak i najnowszego serialu Mandalorian. Użytkownicy mogą spodziewać się więc specjalnych skórek postaci, utworów znanych z serii czy klimatycznego interfejsu.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun:Całość oczywiście jest płatna (jak wszystkie DLC). Za zwiedzenie m.in. Gwiazdy Śmierci przyjdzie uiścić graczom opłatę w wysokości 1340 Minecoins, czyli około 35 złotych. Dużo? Mało? Zależy.

W celu kupienia dodatku należy udać się po prostu do sklepu Minecraft i wybrać Star Wars DLC.

 

Co sądzicie o najnowszym dodatku? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.