Star Wars: Battlefront II - zwiastun trybu singleplayer robi wrażenie!

Star Wars: Battlefront II - zwiastun trybu singleplayer robi wrażenie!

W oczekiwaniu na najnowszą kinową odsłonę Gwiezdnych Wojen, wielu fanów uniwersum czeka także inna głośna premiera. W czwartek w sieci pojawił się zwiastun trybu dla jednego gracza z gry Star Wars: Battlefront 2 od Electronic Arts, która swoją premierę będzie miała jeszcze tej jesieni.


Przy poprzedniej części Battlefronta wielu graczy zwracało uwagę na fakt, że zdecydowanie brakuje tam kampanii singleplayer z prawdziwego zdarzenia. Przy nowym hicie twórcy postanowili poprawić się w tym aspekcie i stworzyć prawdziwie filmową fabułę zgodną z głównym kanonem sagi - akcja dzieje się po wydarzeniach znanych z Powrotu Jedi, więc z pewnością nie zabraknie takich legendarnych postaci jak m.in. Luke Skywalker czy Księżniczka Leia, ale pojawią się także postacie debiutujące w Przebudzeniu Mocy jak Maz Kanata. My zaś w grze wcielimy się w postać niejakiej Iden Versio, która będzie stać na czele elitarnej jednostki Inferno z ramienia Imperium... przynajmniej na początku.

Oczywiście nadal główny nacisk w grze położony będzie na tryb multi, niemniej również single będzie w stanie zapewnić około 5-7 godzin rozrywki na wysokim poziomie. Twórcy nie wykluczają możliwości ewentualnych fabularnych DLC w przyczłości, lecz to uzależnione będzie głównie od tego jak przyjmie to co twórcy przygotowali w podstawowej wersji gry.Premiera Star Wars: Battlefront II zaplanowana jest na 17 listopada tego roku na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste - także w polskiej wersji językowej. Czy spełni dość wysokim oczekiwaniom fanów? Z pewnością przekonamy się w przeciągu już paru dni po premierze, gdy to zaczną pojawiać się pierwsze recenzje.Planujecie zagrać w nowego Battlefronta? Koniecznie dajcie nam o tym znać w komentarzach pod artykułem.

avatar

Piotr Gołaś

Student administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!