Squid Game od MrBeasta trafiło na YouTube!

Squid Game od MrBeasta trafiło na YouTube!

Squid Game to koreański serial, który pokochali widzowie z całego świata. Produkcja doczekała się już licznych odwzorowań (oczywiście pozbawionych przemocy), jednak wszyscy czekali na dzisiejszy materiał od MrBesta. YouTuber jako jedyny na świecie podjął się bowiem... odwzorowania produkcji w skali 1:1. Film właśnie trafił na YouTube i już cieszy się olbrzymią popularnością.


MrBeast jest jednym z tych YouTuberów, który wciąż zaskakuje pomysłami na swoje filmy, a przede wszystkim szokuje skalą działalności i budżetem przeznaczanym na nowe materiały. Gdy zapowiedział publicznie pomysł na odwzorowanie Squid Game w rzeczywistości, nie trzeba było czekać na post, w którym napisał, że ta produkcja będzie najbardziej kosztowną w jego dotychczasowej działalności w serwisie.Niedługo później MrBeast napisał, że ostateczny koszt produkcji filmów znacznie przekroczył zakładane 2 mln dolarów, jednak już było za późno na wycofanie się z tak wielkiego projektu. Twórca dzieląc się materiałami z tworzenia konkurencji w skali 1:1 zapowiedział później, że wideo ukaże się 24 listopada. Tak też się stało i kilka chwil temu Squid Game z 456 graczami, którzy walczyli o 456 tysięcy dolarów nagrody, trafiło na YouTube!Wideo osiąga już niesamowite wyniki oglądalności. Pierwszy milion wyświetleń pod materiałem został osiągnięty w mniej niż 10 minut od jego publikacji! Obejrzeliście już Squid Game od MrBeasta?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.