Twórca kanału Sprawdzam Jak wystąpił w Milionerach

Twórca kanału Sprawdzam Jak wystąpił w Milionerach

Występy twórców internetowych w telewizji nie są nowością. Rzadko jednak zdarza się sytuacja, kiedy decydują się oni na udział w teleturniejach. Tak się składa, że stosunkowo niedawno mieliśmy do czynienia z taką sytuacją.


W kwietniu bieżącego roku na kanale Sprawdzam Jak pojawił się materiał, gdzie prowadzący ogłosił, że zgłasza się do popularnego programu Milionerzy. Na filmie możemy zobaczyć jeden z kroków, które trzeba wykonać, by zakwalifikować się do rekrutacji - mowa oczywiście o wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.Od momentu publikacji powyższego klipu minęło kilka dobrych miesięcy. Ze strony Dymitra nie pojawiały się przez ten czas żadne dodatkowe wieści na temat udziału w programie - aż do teraz. Okazało się, iż twórca dostał się do teleturnieju, lecz - niestety - nie udało mu się dojść za daleko.

Jak możemy usłyszeć od autora kanału Sprawdzam Jak - jego pobyt w Milionerach zakończył się już na początku drogi, gdzie nie podołał na teście badającym refleks uczestników show. Dymitr nie ukrywa jednak, że sam pobyt w telewizyjnym studiu był dla niego nie lada przeżyciem i zapamięta tę przygodę na zawsze.Twórca przy okazji podzielił się ciekawostkami zza kulis Milionerów. Z filmu dowiedzieć się możecie chociażby nieco o głosowaniu publiczności, wybieraniu przyjaciela (koło ratunkowe) oraz samej procedurze przyjmowania do programu.

 

Co myślicie o udziale Dymitra w Milionerach? Piszcie! 


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.