Sprawa dramy Atora i Gimpera tematem dzisiejszego programu w TVN!

Sprawa dramy Atora i Gimpera tematem dzisiejszego programu w TVN!

Odcinek dostępny TUTAJWczoraj późnym wieczorem w stacji telewizyjnej TVN mogliśmy zobaczyć pierwsze reklamy dzisiejszego programu jakim jest "Superwizjer". Dlaczego więc o tym piszemy? Dziś o 23:30 w tym programie zostanie wyemitowany materiał o nienawiści w sieci. Mało kto zwróciłby na te reklamy uwagę, gdyby nie fakt, że cały trailer nawiązuje do konfliktu na linii Ator - Gimper. Czego możemy się spodziewać po tym programie?


Superwizjer to program tworzony od 2000 roku. Autorzy programu zajmują się dziennikarstwem śledczym, pokazują korupcję władzy, błędy wymiaru sprawiedliwości, skandale w policji, afery gospodarcze. Dzisiaj poruszona zostaje "Drama" Gimpera oraz Atora, zwiastun dzisiejszego reportażu został już oficjalny zapowiedziany na Facebook'u stacji.
Dziś rano na stronie superwizjer.tvn.pl również został opublikowany zwiastun, a program opisany tak:
Internet – wynalazek, który zrewolucjonizował świat. To w nim powstają nowe mody. Wyrastają nowi idole. Świat Internetu coraz częściej konkuruje z realnym. Niestety charakterystyczna dla sieci wolność niesie też zagrożenia. Jednym z nich jest hejt – czyli nienawistne komentarze i zachowania. Nasz reporter dotarł do ludzi, którzy działając nieetycznie wykorzystują siłę Internetu, by niszczyć życie innym...Co ciekawe, jeszcze kilka miesięcy temu Gimper został zaproszony do Dzień Dobry TVN i opowiadał o.... tolerancji w sieci. Pamiętacie?


GimperDDTVN


Na temat dzisiejszego programu rozwodzą się również inni YouTuberzy:


Remigiusz Maciaszek:


maciaszek_komentarz


Nervarien oraz AdBuster:


adbuster_komentarz


A Wy? Co sądzicie o temacie dzisiejszego programu w telewizji? Piszcie w komentarzach!


ARTYKUŁ BĘDZIE AKTUALIZOWANY


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.