Spotkaj YouTuberów na Orange Video Fest by LifeTube 2015!

Spotkaj YouTuberów na Orange Video Fest by LifeTube 2015!

Największa impreza YouTuberów i Gamerów w Polsce - Orange Video Fest by LifeTube, a dokładnie jej II edycja odbędzie się 16 maja br. na warszawskim Torwarze. I edycja, która odbyła się 6 grudnia, cieszyła się ogromną popularnością. Warszawski Torwar odwiedziło wtedy ponad 8 000 osób! Teraz, rekord ten może zostać pobity.

ovf insta

Na miejscu czeka na nas wiele atrakcji, takich jak: koncerty, stand-upy czy panele dyskusyjne. Dla fanów e-sportu również coś się znajdzie. Jedną z największych atrakcji będzie rozbudowana strefa gamingowa, która tworzona jest wraz z Fantasy Expo, który postanowił połączyć siły z LifeTubem i przenieść się z Wrocławia do Warszawy. Będzie można zatem na żywo oglądać rozgrywki z takich gier jak: League of Legends czy Counter Strike: Global Offensive, które komentowane będą przez profesjonalistów.

1. Kiedy dokładnie odbędzie się "OVF"?
Impreza odbędzie się 16 maja 2015 roku w godzinach 10:00 - 20:00.

2. Gdzie kupić bilet?
Bilet najlepiej kupić na stronie biletin.pl - kliknij tutaj, aby przejść do strony. Pamiętajcie, że na wydarzeniu mogą samodzielnie pojawić się osoby, które ukończyły 13 rok życia. Młodsi uczestnicy muszą pojawić się w towarzystwie osoby dorosłej.

3. Jakich YouTuberów będzie można spotkać na miejscu?
Na miejscu będzie można spotkać kilkudziesięciu YouTuberów z Polski, ale także przynajmniej kilku z zagranicy. Do najbardziej znanych osób, które do tej pory ogłosiły swój udział w OVF należą: Sa Wardęga, AdBuster, SciFun, SKKF, Rock, JDabrowsky, Człowiek Warga czy Ajgor Ignacy. Całe wydarzenie poprowadzi Karol Paciorek wraz z Radosławem Kotarskim z kanału Polimaty.

Do atrakcji wartych zobaczenia, zdecydowanie należeć będzie m.in. wręczenie "Złotych Przycisków Play" dla kanałów, które przekroczyły od czasu I edycji wydarzenia organizowanego przez LifeTube, milion subskrypcji.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.orangevideofest.pl
Program wydarzenia: www.orangevideofest.pl/#program
Masz już bilet? Dołącz do wydarzenia na facebooku klikając tutaj.

UWAGA! NASZ KONKURS NA PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI NA ORANGE VIDEO FEST ZOSTANIE OGŁOSZONY JUŻ JUTRO (04.05.2015). OBSERWUJCIE NASZĄ STRONĘ I FANPAGE, NA KTÓRY TO WRZUCIMY LINK DO KONKURSU.


 

avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu