Oto jak sprawdzić czego słuchałeś najczęściej na Spotify w 2018 roku!

Oto jak sprawdzić czego słuchałeś najczęściej na Spotify w 2018 roku!

Trwa ostatni miesiąc 2018 roku, który jak zawsze upływa nie tylko pod znakiem świątecznych przygotowań, ale i całorocznych podsumowań. Jedno z nich kolejny rok z rzędu przygotował dla nas serwis Spotify! Od dziś możecie sami sprawdzić czego oraz jak często słuchaliście korzystając z usługi. Jak to zrobić?


Wszystkiego dokonacie za pomocą oficjalnej strony Spotify - spotifywrapped.com/pl.  Po wejściu na podany link, wystarczy kliknąć przycisk "połącz się ze Spotify", a następnie zalogować się używając danych do waszego konta w usłudze lub używając automatycznego logowania się za pomocą Facebooka. Po wykonaniu tych prostych kroków, serwis pokaże nam unikalne informacje dotyczące słuchanej przez nas muzyki w 2018 roku. Przedstawione zostanie ok. 10 kart z ciekawostkami o tym co najczęściej odtwarzaliśmy. Dodatkowo w jednej z kart pojawia się pytanie, w którym musimy odgadnąć, ile minut poświęciliśmy na słuchanie muzyki używając Spotify. Całość oparta jest na bardzo ciekawych animacjach i danych porównawczych z innymi użytkownikami. Sprawdźcie sami!Na sam koniec aplikacja tworzy listę 100 najczęściej odtwarzanych przez nas utworów w tym roku, którą łatwo możemy podzielić się ze swoimi znajomymi. Na jej podstawie stworzona zostaje także specjalna playlista, którą w dowolnym czasie możemy odtworzyć.

Koniecznie pochwalcie się w komentarzach ile minut spędziliście w tym roku na Spotify oraz kto był najczęściej odtwarzanym przez was wykonawcą!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.