„Sport powinien stać się rutyną!” – Jessica Mercedes o swojej pracy dla marki sportowej

„Sport powinien stać się rutyną!” – Jessica Mercedes o swojej pracy dla marki sportowej

Niedawno wspominaliśmy Wam o tym, że Jessica Mercedes została wybrana na ambasadorkę i dyrektor kreatywną marki adidas w Polsce. Czy wiecie jednak, na czym polega jej praca? I co Jess myśli prywatnie o sporcie? Zobaczcie, co powiedziała w wywiadzie dla Gali!
Wiele osób zastanawiało się zapewne, co Jessica Mercedes – blogerka modowa i stylistka – będzie robić w ramach współpracy z marką adidas. Okazuje się, że jej rola dyrektora kreatywnego będzie polegać w gruncie rzeczy na tym, by przygotować event sportowy od strony wizualnej oraz rozrywkowej. Mercedes będzie miała za zadanie przygotować sam pomysł na wydarzenie, znaleźć odpowiednie miejsce do jego zorganizowania, wymyśleć całą oprawę wizualną, a także zająć się tym, by na uczestniczki wydarzenia czekały niezapomniane atrakcje, które na długo zapadną w ich pamięci. Jess będzie mieć zatem pełne ręce roboty! Do tej pory blogerka przygotowała dwa venty – był to fitness w blasku neonów, w apartamencie z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy oraz float fit w basenie w Pałacu Kultury i Nauki. Następnym wydarzeniem adidas HereToCreate będzie coś utrzymanego w klimacie festiwalowym – niestety Jess nie zdradziła nam jeszcze jego szczegółów. Wszystkie miłośniczki tańca ucieszy jednak to, że zajęcia poprowadzi Ilona Bekier – choreografka znana z programy You Can Dance.
Jeśli chodzi o prywatne nastawienie Jess do sportu, jest ona jego ogromną fanką. Według niej sport jest niezbędny dla zdrowia każdego człowieka, dlatego też nie można z niego rezygnować – nawet wtedy, gdy bardzo nam się nie chce. Sport powinien stać się rutyną, wejść w nawyk, być jak mycie zębów – nasze ciało nam za to podziękuje! Należy też szukać motywacji w każdy możliwy sposób. Jeśli zwykły fitness Was nudzi, spróbujcie czegoś nowego – może taniec albo inne zajęcia w rytm muzyki? Z pewnością znajdziecie coś, co przypadnie Wam do gustu i będzie Wam sprawiać frajdę – a wtedy Wasza motywacja do regularnych ćwiczeń będzie jeszcze większa.

Cały wywiad z Jessicą możecie zobaczyć tutaj:Co sądzicie o roli Jessici Mercedes w projekcie organizowanym przez markę adidas? Piszcie!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl