Spider-Man: No Way Home na pierwszym zwiastunie

Spider-Man: No Way Home na pierwszym zwiastunie

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu "Spider-Man: No Way Home". Jego kinowa premiera odbędzie się 17 grudnia.


"Spider-Man: No Way Home" to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów Marvela. Dosyć długo fani uniwersum musieli czekać na jego pierwszy zwiastun. W końcu jednak zdecydowano się go udostępnić.

Zresztą - jego niedokończona wersja w niskiej rozdzielczości krążyła po sieci już wczoraj. Możliwe więc, że Sony zdecydowało się na wcześniejsze opublikowanie materiału właśnie z tego powodu. Pomijając te przemyślenia, czego możemy dowiedzieć się z trailera?Przede wszystkim potwierdziły się doniesienia o fabule skupiającej się wokół koncepcji multiwersum. Ujrzeć możemy również kluczowych przeciwników Spider-Mana pokroju Electro, Goblina czy Sandmana.

Premiera "Spider-Man: No Way Home" wyznaczona została na 17 grudnia bieżącego roku. Miejmy nadzieję, że pandemia koronawirusa nie spowoduje przesunięcia tego terminu.

 

Czekacie na "Spider-Man: No Way Home"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.