Spędź wakacje z ulubionymi YouTuberami! IV Edycja Stars4Fans

Spędź wakacje z ulubionymi YouTuberami! IV Edycja Stars4Fans

Stars4Fans to wakacyjne obozy dla widzów, którzy mogą miło spędzić wolny czas ze swoimi ulubionymi YouTuberami. Podczas tegorocznej edycji wspomnianego wydarzenia, zaplanowano aż 7 turnusów, które odbędą się nad morzem, w górach, w centrum Polski oraz za granicą.


Razem z fanami, w obozach będzie uczestniczyło 12 znanych YouTuberów, między innymi: Blowek, Naruciak, Disowskyy, Karolek, Stuu, Nitro, BOXDEL, Marcin Dubiel czy Vojtaz. W zależności od turnusu, udział mogą wziąć osoby w wieku od 7 do 19 lat.


Wolne miejsca bardzo szybko znikają. Nie ma co się dziwić. Wcześniejsze edycje obozów, bardzo podobały się uczestnikom oraz ich rodzicom. Dzięki doświadczeniu organizatorów oraz ciekawie przygotowanej  gamie atrakcji, nie będzie się nudził. Jeżeli chcecie sprawdzić, na których turnusach są jeszcze wolne miejsca, kliknijcie TUTAJ.


Jeżeli chcecie zobaczyć, jak obóz wyglądał w poprzednich latach, koniecznie sprawdźcie poniżej, relacje z obozów letnich w 2015 roku:Wybieracie się na Stars4Fans? Piszcie w komentarzach.