Spędź dzień z YouTuberkami!

Spędź dzień z YouTuberkami!

Myślicie, że wiecie dość dużo o takich YouTuberkach jak Beksy czy Alex Mandostyle? Najwyższa pora sprawdzić swoją wiedzę! Po rozwiązaniu krótkiego quizu macie możliwość wygrania świetnych nagród. Sami zobaczcie jakie to banalnie proste!
Nie od dziś wiadomo, że YouTuberzy wspólnie z różnymi markami organizują konkursy, z których spora korzyść często płynie dla ich widzów. Tak też i tym razem YouTuberki Alex Mandostyle i Beksy oraz kilku YouTuberów (Kaluch, Abstrachuje TV oraz Kaiko) stworzyli wraz z wszystkim doskonale znaną siecią fast foodów ciekawą akcję. Mianowicie, aktualnie na stronie internetowej McDonald's pojawiła się zakładka o nazwie ,,Wygraj dzień z YouTuberami" z konkursem pod hasłem przewodnim ,,Zestawiaj jak chcesz". Jak sama nazwa zakładki podpowiada, główną nagrodę w konkursie stanowi spotkanie z tymi YouTuberkami i YouTuberami, biorącymi udział w tym przedsięwzięciu, których wymieniliśmy powyżej.

 
Zadanie konkursowe jest wręcz banalne. Należy bowiem wybrać sobie dowolne dwie osoby spośród wszystkich możliwości podanych na stronie, zestawić je ze sobą, odpowiedzieć na 8 mieszanych pytań o tej dwójce i działać dalej. Jeśli ktoś stwierdzi, że nie chce brać udziału w dalszym etapie konkursu i nie chce walczyć o główną nagrodę jaką jest spotkanie, może postarać się zdobyć maksymalną liczbę punktów i odebrać ,,bonifikartę McDonald's", która umożliwia zakup produktów serwowanych w fast foodzie w o wiele niższych cenach oraz ,,najfajniejszą aplikację". Jeśli jednak ktoś chce zawalczyć o spędzenie dnia z tą ósemką YouTuberów musi uzyskać minimum 6 na 8 punktów i przejść do głównego zadania konkursowego. W tym etapie należy wykazać się kreatywnością i siłą przekonywania, gdyż trzeba uzasadnić dlaczego to akurat Wy mielibyście spędzić dzień z YouTuberami. Przede wszystkim liczy się oryginalność, gdyż tradycyjnie nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych pomysłów.

 
Dajcie znać jak podoba Wam się taki konkurs w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.