South Park: The Fractured But Whole od dziś w sprzedaży!

South Park: The Fractured But Whole od dziś w sprzedaży!

Gra, która początkowo miała się ukazać na sklepowych półkach w grudniu zeszłego roku już jest! Dokładnie dzisiaj mamy światową premierę najnowszej produkcji od Ubisoftu. 


Ponad 3 lata na sequel musieli czekać fani gry. Gra pierwotnie zapowiadana na grudzień 2016, a następnie ponownie dwukrotnie przekładana ukazała się finalnie dzisiaj. Dostępna na sklepowych półkach oraz cyfrowo. Ile trzeba zapłacić za grę? Ceny zaczynają się od 190 zł za wydanie na komputery osobiste (PC), a za edycje konsolową 220 zł. Są to oczywiście tylko tzw. pakiety standard, bo w droższych wersjach dostępne są również różnorakie gadżety, m.in. figurkę postaci The Coon czy poprzednią odsłonę serii.South Park: Kijek Prawdy cieszył się gigantycznym zainteresowaniem wśród polskich YouTuberów. Gameplay'e z nich nagrywali m.in.: Gimper, Rojo, Tivolt, Isamu, Rock czy Kubson. A także wielu, wielu innych.

W internecie od wczoraj pojawiają się recenzje gry. Wiele osób, które miało przyjemność recenzować grę bardzo zachwala sobie nowy system walki, który został odpowiednio rozbudowany. 

Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!