Sony rozdaje PlayStation 4 za darmo!

Sony rozdaje PlayStation 4 za darmo!

Sony najwyraźniej poczuło już zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę i postanowiło wywietrzyć swoje magazyny. I dobrze, bo porządki to dobra rzecz, na której mogą skorzystać wszyscy. 


Właśnie wystartowała przedsprzedaż Xperii XZ2, czyli flagowego modela od Sony na rok 2018. W przedsprzedaży kosztuje co prawda 3599 złotych, ale w zestawie dołączona jest konsola PlayStation 4! Podkreślmy, że np. w Niemczech telefon kosztuje tyle samo. Tylko że bez konsoli. Można więc rzec, że konsolę dostajemy za darmo.Dołączana konsola do zestawu to wersja Slim z 500 GB  dyskiem pamięci oraz trzema grami PlayLink.  Sama konsola warta jest około 1200 złotych! Oferta ograniczona jest czasowo do 6 kwietnia lub do wyczerpania zapasów i dostępna jest tutaj.

Czy ktoś ma wątpliwości, że to nie jest dobra oferta w czasach, gdy flagowce kosztują po 4 lub 5 tysięcy złotych? Okazuje się jednak, że tak, gdyż pojawiają się liczne głosy szyderców, którzy śmieją się, że Sony musi dołączyć darmowy sprzęt do swojego flagowca, żeby go w ogóle sprzedać. Jeśli idzie to w parze z dobrem klienta, to co w tym złego? Nawet wietrzenie magazynów, które pojawiło się w nagłówku, jest tylko przenośnią, bo najprawdopodobniej nie są to konsole, które zalegają w magazynach Sony, gdyż są to odświeżone wersje Slim, a nie stare "grube" egzemplarze.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.