Sony mówi o planach dotyczących ulepszeń PS5

Sony mówi o planach dotyczących ulepszeń PS5

Wiceprezes ds. doświadczenia platformy SONY - Hideaki Nishino - podzielił się właśnie ciekawymi informacjami dotyczącymi ulepszeń PlayStation 5. Czego się dowiedzieliśmy?


Informacje przekazano w wywiadzie na blogu Game Rant, gdzie Hideaki Nishino powiedział o nadchodzących ulepszeniach oraz zmianach PS5. W wywiadzie stwierdził, że firma wiele nauczyła się na poprzedniej generacji konsoli i wie, w jakim kierunku zmierzać. Wiceprezes zdradza, że SONY zdaje sobie sprawę z jakich funkcji najczęściej korzystają gracze i jakich potrzebują w przyszłości. Mówi także, że firma posiada całą listę rzeczy, które chcą zaimplementować, jednak wszystko wymaga czasu. Trzeba przyznać, że brzmi to póki co dość enigmatycznie, ale zarazem zapowiada niezwykle ciekawie.Hideaki Nishino wypowiedział się także o ostatniej aktualizacji i wspomniał, że możliwość śledzenia konkretnych trofeów, które chcielibyśmy zdobyć, to jedna z najważniejszych funkcji nowego patcha.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.