Snax odsunięty od pierwszego składu mousesports!

Snax odsunięty od pierwszego składu mousesports!

Z nieoficjalnych źródeł mogliśmy usłyszeć różne informacje, jednak dopiero oficjalne oświadczenie wydane przez organizację potwierdziło, że Snax aktualnie znajduje się poza głównym składem mousesports. Polak zasiądzie teraz na ławce rezerwowych, a jego miejsce zajmie STYKO. 


Ostatnie miesiące nie układały się po myśli mousesports. Dołączenie Snaxa w czerwcu miało na celu umocnienie pozycji drużyny na światowej scenie, jednak zespołowi nie udało się odnieść sukcesów, na które bardzo liczyli. Jedynym większym osiągnięciem, do którego przyczynił się Janusz było zajęcie pierwszego miejsca podczas ESL One New York 2018.Po ponad czterech wspólnych miesiącach, organizacja postanowiła przywrócić STYKO, którego wcześniej to właśnie Snax zastąpił w drużynie co spowodowało, że na ławce rezerwowych znalazł się sam Janusz. Sytuację skomentował zawodnik, który na swoim fanpage'u dokładnie wyjaśnił co spowodowało zamianę. Snax poinformował także, że na ten moment robi sobie przerwę, jednak na pewno nie kończy kariery.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.