Snapy YouTuberek, które warto śledzić

Snapy YouTuberek, które warto śledzić

Snapchat jest na tyle popularną platformą, że raczej nikomu nie trzeba tłumaczyć jak on działa. Większość z nas go posiada i czynnie z niego korzysta. Niektórzy obserwują to co dzieje się u ich znajomych, a niektórzy monitorują wydarzenia z życia celebrytów/swoich idoli. Inni zaś szukają tam swojego rodzaju inspiracji i po prostu rzeczy, które ich zainteresują. Być może i Wy czasem poszukujecie na Snapie czegoś nowego, ciekawego, dlatego przedstawiamy Wam ranking pięciu polskich YouTuberek, które warto dodać do swojej listy obserwowanych osób.


1. iHanio (@ihanio)


Pierwszą YouTuberką, której Snapy mogą Was zainteresować zdecydowanie jest iHanio. Wszystko o czym opowiada jest kompletną odskocznią od szarej codzienności i tematów fashion/beauty. Z reguły w zabawny sposób komentuje bieżące sprawy, związane nie tylko z YouTubem, ale opowiada swoje historie. Charakterystyczne dla niej są tzw. "Poniedziałkowe Memy". Polega to na tym, że w każdy poniedziałkowy wieczór Hania postuje na swoim MyStory kilka memów, które mają za zadanie poprawić nam humor po ciężkim dniu w szkole lub pracy. Jeśli więc poszukujecie kogoś kto z wielkim dystansem podchodzi do życia i
samego siebie musicie koniecznie sprawdzić Snapa iHanio.

snap_ihanio

 

2. Aleksandra Żuraw (@ALEKSACRANE)


Drugie miejsce w tym zestawieniu z pewnością przysługuje Oli. W jej Snapach, poza bieżącymi informacjami o tym co aktualnie się u niej dzieje, znajdziecie masę pozytywnej energii i motywacji. Często Aleksandra wykorzystuję tę platformę do dzielenia się z ludźmi swoimi przeżyciami i radami. Poza tym, jako, że główną tematyką kanału Oli są uroda i stylizacje, na jej Snapchacie również nie może zabraknąć rad w tej kategorii. YouTuberka podpowiada jakie kosmetyki wybierać na podstawie swoich doświadczeń i otwarcie mówi o różnych zabiegach kosmetologicznych jakie przeszła. Warto także sprawdzić co do zaoferowania ma Aleksandra na swoim MyStory jeśli ktoś interesuje się tym co w świecie mody piszczy, bo sama Ola bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych, spotkaniach i wydarzeniach o tej tematyce.

snap_ALEKSACRANE

 

3. Jessica Mercedes (@jessimerecedes)


Trzecią osobą, zdecydowanie godną polecenia jeśli chodzi o sposób prowadzenia Snapa, jest Jessica. Często dodaje coś nowego i na bieżąco informuje o swoich poczynaniach. Jako, że dużo podróżuje i bierze udział w różnych przedsięwzięciach można dzięki niej zobaczyć wiele nowych miejsc oraz przekonać się jak wyglądają pewne akcje od kuchni. Oczywiście, kiedy nie pracuje, nie podróżuje i po prostu spędza czas w domu, również postuje o swoim życiu codziennym i o tym jak spędza czas wolny.

snap_JESSIMERCEDES

4. DEYNN (@deynn)


Kolejna dawka żywej motywacji do działania to właśnie Marita. Znana trochę bardziej z prowadzenia bloga, kojarzona przede wszystkim ze zdrowym stylem życia. Mimo sporego sukcesu jaki udało się jej osiągnąć sama mówi, że się nie zmieniła. Jest tak jak my zwykłym człowiekiem i dlatego chce motywować innych, aby wstali z kanapy i zaczęli spełniać marzenia. Na Snapie można zobaczyć jej efekty pracy nad sobą i posłuchać o codziennych sprawach. Marita bardzo zachęca do sportowego trybu życia i uświadamia swoim odbiorcom, że samemu trzeba na siebie pracować. Przy okazji DEYNN krytykuje cały hejt, tłumacząc, że nikt nie powinien się tego typu docinkami przejmować, bo tak naprawdę ludzie obrażający nas muszą być niesamowicie nieszczęśliwi skoro rodzą taką nienawiść, a i tak nie mają na nasze życia żadnego wpływu. Jeśli potrzeba Wam motywacyjnego kopa to Snapy Marity są właśnie dla Was.

snaptag-4

5. Zuzanna Borucka (@prawdziwazuzia)


Piąte miejsce wśród naszych propozycji przypadło Zuzi. Tak jak na kanale, tak i na Snapchacie Zuzanna pokazuje swoją artystyczną duszę. Wszystkie zdjęcia na jej story są estetyczne i po prostu przyjemne dla oka. Dla ciekawych tego co dzieje się u Zuzi również znajdą się na ten temat informacje, ale głównym atutem przeglądania jej MyStory jest właśnie ten nieodłączny artyzm. Stąd też, jeżeli lubicie czasem pooglądać coś ładnego, przykuwającego wzrok to zachęcamy Was do obejrzenia Snapów Zuzi.

snap_PRAWDZIWAZUZIA

 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.