Snapchat dodaje filtry, które bazują na Twoich zdjęciach!

Snapchat dodaje filtry, które bazują na Twoich zdjęciach!

Problem braku kreatywności na Snapchacie został już zminimalizowany do zera! Snapchat pomoże Wam ozdobić zdjęcie na podstawie tego, co się na nim znajduje. 


Zmiana w filtrach nadejdzie razem z dużą aktualizacją aplikacji, która ma całkowicie zmienić jej wygląd. Jedną z większych zmian mają być filtry, które powstają na podstawie zrobionych przez Was zdjęć. Jak to działa?

Jeśli zrobimy zdjęcie  przykładowo psa lub oceanu, to aplikacja automatycznie wykryje te "obiekty" i doda filtry, które pasują do zdjęcia. Aplikacja dodaje filtry do zdjęć, dopasowując je do zestawu kategorii typu: koncert, plaża, zwierzęta, sport czy jedzenie. Można będzie je odblokować po prostu robiąc zdjęcia. Oto przykłady:

 

Nie wygląda to źle, jednak co jeśli aplikacja pomyli jedzenie ze zwierzakiem, albo zwykły obrazek lub rysunek potraktuje jak żywą istotę? Zapewne powstanie wiele memów i przeróbek, choć nikt nie powinien na tym ucierpieć. Pozostaje jeszcze pytanie, czy filtry dostępne będą w Polsce w naszym języku? Niewykluczone, gdyż filtry z lokalizacją już od długiego czasu bardzo dobrze sobie u nas radzą.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.