ŚmiechawaTV z milionem subskrypcji - co dalej z ich kanałem?

ŚmiechawaTV z milionem subskrypcji - co dalej z ich kanałem?

Kolejnym polskim kanałem z milionem subskrybentów została wczoraj ŚmiechawaTV! Więcej na ten temat znajdziecie w naszym artykule. Swój sukces osiągneli oni dzięki regularnych filmach i ciekawych pomysłach, jednak ostatnio duży przyrost subskrypcji zapewnili sobie dzięki obietnicy wprowadzenia subskrypcji premium. Czy widzowie będą musieli płacić za oglądanie filmów Szwagrów?Swój pierwszy milion Antek i Szwagier zdobyli dokładnie 4 lata po założeniu kanału i po dodaniu 213 materiałów na swój kanał. Wszystkie ich filmy zostały łącznie obejrzane aż prawie 350 000 000 razy.

Po wbiciu zdobyciu złotego przycisku na kanale pojawił się krótki film informacyjny, w którym Szwagry podziękowały swoim widzom za wsparcie, zaufanie i oglądanie przygotowanych dla nich nagrań. Twórcy zapowiadają, że będą dalej działać, a już niedługo na pewno zobaczymy jakąś nowość. Dodatkowo Szwagry mają w planach nagranie 3 godzinnego odcinka bądź zrobienie streama, na którym będą odpowiadać na pytania od fanów.


Wiele osób zastanawiało się, co dalej z płatnymi subskrypcjami, które YouTuberzy zapowiedzieli wcześniej. Jeśli jeszcze o tym nie słyszeliście, to koniecznie sprawdźcie nasz artykuł. Funkcja ta miała pojawić się 1 maja, jednak nie została włączona. W swoim ostatnim filmie Szwagry poinformowały, że ich kanał nadal dostępny będzie dla każdego i nikt nie będzie musiał za niego płacić, więc jeżeli jeszcze nie subskrybujecie kanału śmiechawaTV, to nie musicie się o to martwić!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!