SkyShowtime już niedługo zadebiutuje w Polsce

SkyShowtime już niedługo zadebiutuje w Polsce

Na początku 2023 roku doczekamy się polskiego startu platformy SkyShowtime, która zaoferuje dostęp do katalogu produkcji od m.in. Universal Pictures czy Paramount Pictures. Zapowiedź wejścia na nasz rynek ogłoszono dwa lata temu.


Nie da się ukryć, że obecnie mamy do czynienia z ogromnym wyborem jeśli chodzi platformy streamingowe. Nie wygląda jednak na to, by firmy planowały przestać inwestować w Europę Środkowo-Wschodnią z powodu przesytu na rynku. Tytułowy news jest tego dobitnym dowodem.

Ogłoszono właśnie, że już w lutym 2023 roku doczekamy się debiutu serwisu SkyShowtime na terenie Polski. Oznacza to, iż polscy konsumenci otrzymają możliwość oglądania filmów i seriali od Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios oraz Peacock. Naprawdę sporo.

Źródło: SkyShowtime


Dodatkowym atutem jest to, że część z wyżej wymienionych pozycji jest dostępna na terenie USA jako zupełnie odrębne platformy. Otrzymamy więc prawdziwy zestaw, który może śmiało konkurować z ofertą Disney Plus czy Netflixa. Czy tak będzie - zobaczymy już niedługo.

Na razie jednak nie udostępniono dokładnej rozpiski filmów i seriali, które trafią na platformę. Podobnie ma się sprawa z ceną - wielce prawdopodobne jest jednak, że nie przekroczy ona progu 30 złotych. Byłoby świetnie.

 

Czekacie na SkyShowtime? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.