YouTuber z 11 milionami subskrypcji zamyka swój kanał!

YouTuber z 11 milionami subskrypcji zamyka swój kanał!

Wykonywanie tego samego zajęcia przez ponad sześć lat dzień w dzień może stać się lekko nużące. Przekonał się o tym pewien zagraniczny twórca z jedenastoma milionami subskrypcji na koncie, który postanowił zakończyć pewien okres w swojej internetowej karierze.
Swój kanał założył ponad sześć lat temu i od tamtej pory regularnie publikował materiały tylko i wyłącznie z gry Minecraft. Przez ten okres przekonał do siebie ponad 11 milionów użytkowników. Teraz nagrał film, w którym informuje ich, że kończy nagrywanie jakichkolwiek produkcji. Mowa tutaj o twórcy Sky Does Minecraft, który tłumaczy swoją decyzję bardzo prosto i dobitnie - "nie sprawia mi to już takiej przyjemności i nie przynosi takiej radości jak kiedyś". YouTuber oznajmił również, że to nie koniec jego internetowej przygody. W najbliższej przyszłości poświęci się swojej pasji, jaką jest muzyka. Materiały publikowane będą jednak na innym kanale.Społeczność śledząca twórcę przyjęła jego decyzję naprawdę z szacunkiem. Zrozumiała, że po tylu latach nagrywania tego samego mogło mu się to po prostu znudzić. Tak czy inaczej, życzymy mu odnoszenia dalszych sukcesów, tym razem w muzyce!

Co sądzicie o decyzji YouTubera? Piszcie!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!