Skórka Travisa Scotta ma trafić do Fortnite

Skórka Travisa Scotta ma trafić do Fortnite

Fortnite'a można lubić bądź nie, jednak twórcom tego Battle Royale trzeba oddać, że potrafią bawić się w różne współprace. Epic Games na przestrzeni kolejnych sezonów swojej produkcji wypuściło masę skinów opartych na znanych markach, a te nieraz są marketingowymi strzałami w dziesiątke. Jak się okazuje, do kolekcji graczy niedługo ma trafić skin znanego rapera- Travisa Scotta.

15 stycznia tego roku, na social media Fortnite'a zapowiedziany został projekt The Icon Series. Jest to seria skinów oraz innych dodatków kosmetycznych biorąca na warsztat różne znane osobistości, w tym znanych streamerów, wykonawców muzycznych czy postacie filmowe. Na pierwszy ogień poszedł ojciec chrzestny Fortnite'owych streamów - Ninja, który otrzymał w grze swoją własną skórkę wraz z dodatkami. Zaimplementowany do gry został także taniec stworzony we współpracy z Pokimane. Póki co, Icon Series oscyluje jedynie wokół świata streamerskiego, jednak "data-minerzy", zajmujący się grzebaniem w plikach gry, znaleźli pewien interesujący przeciek:W plikach gry dotyczących kosmetyki, odkryta została fraza, która nie powinna budzić większych wątpliwości. Istnieje duża szansa, że popularny, amerykański raper również otrzyma swój własny skin. Epic Games już wcześniej współpracowało z wykonawcami muzycznymi, w tym z Marshmello czy Major Lazer. Biorąc pod uwagę obecny poziom hype'u na Travisa, współpraca tego typu była by dla Epic Games na pewno bardzo opłacalna. Pamiętajmy jednak, że oprócz powyższego przecieku, nie pojawiła się żadna inna oficjalna informacja na ten temat.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.