Sklep Rembola - już wkrótce oficjalne otwarcie!

Sklep Rembola - już wkrótce oficjalne otwarcie!

W życiu każdego YouTubera przychodzi taki moment, w którym postanawia rozszerzyć swoją działalność poza obszar tworzenia filmów dla swoich widzów. W wielu przypadkach pada wtedy na założenie własnego sklepu z ciuchami. Niedawno pisaliśmy, że SMAV otworzył swój własny internetowy punkt sprzedaży o którym możecie przeczytać tutaj.


Do coraz dłuższej listy twórców posiadających tego rodzaju biznes ma zamiar dołączyć Rembol, który planował to od ponad roku, ale w końcu mu się udało. Poinformował nas w swoim filmie, że już 27 lipca, czyli w środę nastąpi oficjalne otwarcie jego sklepu. W dzień otwarcia na oficjalnym fanpagu Maćka będzie podany link do strony na której będzie można dokonać zakupu ubrań i gadżetów prosto od tego twórcy. Dlaczego na fanpage'u? Z tego powodu, że Maciek szykuje niespodziankę dla pierwszych pięciu osób, które dokonają jakiegokolwiek zakupu. Nagrodą będzie prezent w postaci super kubka!
rembol_wzory Tak prezentują się niektóre wzory, które przez chwilę zostały pokazane w materiale Rembola!

Poza tym, będziemy mogli spodziewać się różnych konkursów na najlepsze zdjęcie z koszulką, bluzą czy inną rzeczą tam kupioną. Po premierze warto więc regularnie odwiedzać sklep Rembola, bo kto wie, może i Wam uda się coś wygrać!


Maciek zaprasza wszystkich swoich widzów już na 27 lipca na swój fanpage bo w okolicach godziny 15 lub 17 będzie można spodziewać się linku do sklepu. Przy okazji przeprasza on za mniejszą ilość filmów na kanale, bo jak to bywa latem, wyjechał na wakacje.
Jesteście fanami tego YouTubera? Czekaliście na własny sklep Rembola i planujcie coś w nim kupić? Piszcie w komentarzach i wrzucajcie zdjęcia w koszulkach od Maćka!


Jakub Romanowski


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.