SKKF wraca do Minecrafta

SKKF wraca do Minecrafta

Już jakiś miesiąc temu, dziewiąty pod względem subskrypcji YouTuber w Polsce- SKKF, postanowił wrócić do regularnego nagrywania materiałów. Nikt nie spodziewał się jednak powrotu serii z gry, która przeszła już do historii YouTube - Minecraft'a!


SKKF ostatni materiał z tej gry opublikował grubo ponad rok temu. Rozpoczął on wtedy serię pt.  "Tu i Tam z Panem Bananem" zerowym odcinkiem. Kolejny już się nie pojawił, a jedyny odcinek z Minecrafta został wrzucony dwa miesiące później i nosił nazwę "OSTATNI ODCINEK!". I tak, był to ostatni odcinek, aż do wczoraj - 21 marca 2016 roku, kiedy to SKKF wrzucił nowy materiał z MC, ale o tym za chwilę!


Pierwszy odcinek z "Tu i Tam z Panem Bananem", opublikowany w listopadzie 2014 roku:Ostatni odcinek z Minecrafta na kanale SKKFa, aż do wczoraj:Dlaczego "eskacz" zdecydował się na powrót tej serii? Dwa tygodnie temu opublikował on odcinek z gry, która miała trochę wspólnego z Minecraftem. Florian zapytał się widzów, czy chcą Tu i Tam z Panem Bananem na kanale i jeśli będzie 10-15 tys. lub więcej łapek w górę to taki powrót zobaczmy. Jego film został polubiony przez ponad 27 tysięcy osób, a słowo się rzekło!


Film, w którym SKKF pyta widzów czy chcą powrotu serii:Wczorajszy odcinek SKKF z Minecrafta!Nam nie pozostało już nic, jak życzyć mu tylko regularnego nagrywania kolejnych odcinków z Minecraft'a!


A Wy? Oglądacie SKKF'a? Co sądzicie o powrotach do zapomnianej przez wielu gry jaką jest MC?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.