Pojawi się nowa odsłona gry Skate!

Pojawi się nowa odsłona gry Skate!

Produkcje spod szyldu "Skate" od EA są zdecydowanie topowymi grami tego gatunku. Teraz po ponad 10 latach od ostatniej części wiemy, że zostanie ukazana nowa część serii!


Niegdyś produkcją nr. 1 wśród gier skaterskich niewątpliwie był Tony Hawk.  Z czasem zastąpił ją Skate, który oferował ciekawsze możliwości, a także dużo lepsze sterowanie. Grę szybko pokochali fani deskorolkowych produkcji. Teraz po ponad 10 latach wiemy, że Skate powróci! Na czwartą część serii będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać. W sieci nie pojawił się jeszcze żaden pełnoprawny teaser produkcji, natomiast pojawiła się rozmowa Cuza Parry'ego i Derana Chunga - dyrektora technicznego oraz dyrektora kreatywnego gry, którzy zapowiedzieli, że pracują nad kontynuacją Skate'a.Na ten moment niewiele więcej wiemy o samej premierze gry. Biorąc pod uwagę rozpoczęcie prac, może ona pojawić się dopiero za kilka lat. Nie wiemy także, na jakich platformach sprzętowych się pojawi oraz jak ostatecznie zostanie nazwana, choć biorąc pod uwagę naturalny postęp serii, fani mówią już tylko o nazwie "Skate 4". Pamiętajmy jednak, że po ponad 10 latach od ostatniej części, nie jest to takie pewne. Czekacie na nową odsłonę deskorolkowego hitu od EA?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.