SK Gaming pokonuje Virtus.pro w meczu piłki nożnej!

SK Gaming pokonuje Virtus.pro w meczu piłki nożnej!

Mecz piłki nożnej, na który czekali wszyscy fani e-sportu, właśnie dobiegł końca! Drużyny Virtus.pro oraz SK Gaming właśnie zakończyły swoje spotkanie na boisku w Kolonii.
W ciągu 40 minut padło aż 9 goli - 4 dla Virtusów oraz 5 dla SK. Pierwsza bramka została zdobyta przez Snaxa w 15 minucie, jednak już chwilę później Coldzera wyrównał wynik. W 17 minucie Snax ponownie celnie strzelił i podwyższył przewagę swojego zespołu. Po pierwszych 20 minutach zawodnicy udali się na krótką przerwę. Później zawodnicy powrócili na boisko i kontynuowali mecz. W 26 minucie następną bramkę zdobył kapitan polskiego teamu, czyli Pasha, ale po chwili 2 punkt zdobyli Brazylijczycy. PashaBiceps w 32 minucie kolejny raz pokazał swoje umiejętności i zwiększył ilość punktów Virtusów. Na 3 minuty przed końcem SK wyrównało wynik zdobywając 2 bramki. W ostatniej chwili Virtusi stracili szansę na zwycięstwo po 5 golu przeciwników.Transmisja meczu na kanale ruhub_en cieszyła się ogromną popularnością! Spotkanie w internecie oglądało w pewnym momencie aż 132 tysiące osób.Dzisiejsza rozgrywka przyniosła zwycięstwo zespołowi SK Gaming. Zawodnicy świetnie się bawili, mecz sprawił im dużo zabawy, a jak sami przyznają - to było dla nich najważniejsze. Mamy nadzieję, że nie była to ostatnia inicjatywa tego typu, a my już wkrótce ponownie zobaczymy teamy na murawie!
avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!