SK Gaming pokonuje Virtus.pro w meczu piłki nożnej!

SK Gaming pokonuje Virtus.pro w meczu piłki nożnej!

Mecz piłki nożnej, na który czekali wszyscy fani e-sportu, właśnie dobiegł końca! Drużyny Virtus.pro oraz SK Gaming właśnie zakończyły swoje spotkanie na boisku w Kolonii.
W ciągu 40 minut padło aż 9 goli - 4 dla Virtusów oraz 5 dla SK. Pierwsza bramka została zdobyta przez Snaxa w 15 minucie, jednak już chwilę później Coldzera wyrównał wynik. W 17 minucie Snax ponownie celnie strzelił i podwyższył przewagę swojego zespołu. Po pierwszych 20 minutach zawodnicy udali się na krótką przerwę. Później zawodnicy powrócili na boisko i kontynuowali mecz. W 26 minucie następną bramkę zdobył kapitan polskiego teamu, czyli Pasha, ale po chwili 2 punkt zdobyli Brazylijczycy. PashaBiceps w 32 minucie kolejny raz pokazał swoje umiejętności i zwiększył ilość punktów Virtusów. Na 3 minuty przed końcem SK wyrównało wynik zdobywając 2 bramki. W ostatniej chwili Virtusi stracili szansę na zwycięstwo po 5 golu przeciwników.Transmisja meczu na kanale ruhub_en cieszyła się ogromną popularnością! Spotkanie w internecie oglądało w pewnym momencie aż 132 tysiące osób.Dzisiejsza rozgrywka przyniosła zwycięstwo zespołowi SK Gaming. Zawodnicy świetnie się bawili, mecz sprawił im dużo zabawy, a jak sami przyznają - to było dla nich najważniejsze. Mamy nadzieję, że nie była to ostatnia inicjatywa tego typu, a my już wkrótce ponownie zobaczymy teamy na murawie!
avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.