Znany gracz CS:GO do Valve:

Znany gracz CS:GO do Valve: "naprawię Wam grę, tylko dajcie mi kilka milionów dolarów"

Profesjonalny gracz CS:GO - s1mple - zwrócił się do twórców produkcji z dosyć nietypową propozycją. Jak się okazuje, chce on naprawić tytuł za jedyne kilka milionów dolarów.


CS:GO to jedna z najważniejszych gier esportowych w historii. Deweloperzy za nią odpowiedzialni są jednak regularnie krytykowani za zwracanie niewystarczającej uwagi na problemy nękające zarówno samą produkcję, jak i zgromadzoną wokół niej społeczność.

Swoje niezadowolenie wyraził także Oleksandr Kostylev, prawdziwa legenda CS:GO, która jest bardziej znana pod ksywką s1mple. Na swoim twitterowym profilu zdecydował się na zwrócenie się do Valve Software z propozycją... naprawienia tytułu. Oczywiście nie za darmo - zawodnik chce dostać za to kilka milionów dolarów.
Dajcie mi kilka milionów, to sprawię, że wasza gra będzie lepsza, nie tylko pod względem zawodowym, ale także dla graczy, którzy rzadko się logują, a chcą się cieszyć grą. Serio, przynajmniej wasze liczby wzrosną.
Przy okazji s1mple stwierdził, że Valve od dłuższego czasu nie może poradzić sobie z tak znanym i irytującym problemem jak błąd związany z jasnością gry. Czy słowa jednego z najbardziej uznanych graczy wpłynie w jakiś sposób na deweloperów?

Nie da się ukryć, że byłoby to zbawienie dla użytkowników, lecz raczej nie ma co się nastawiać na cuda. Zobaczymy.

 

Co sądzicie o wypowiedzi s1mple? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.