Siła przyjaźni - czyli najlepsze kobiece duety na polskim YouTube

Siła przyjaźni - czyli najlepsze kobiece duety na polskim YouTube

Nie ma chyba nic silniejszego od damskiej przyjaźni. Wiedzą o tym także nasze YouTuberki. Niektóre nawet właśnie dzięki tej platformie, jaką jest YouTube, poznały swoje bratnie dusze. Inne za to, znając się już wcześniej, zanim powstały ich kanały, teraz na znak swojej przyjaźni kolaborują ze sobą w różnych ciekawych formach odcinków. Kolejne zaś prowadzą wspólnie jeden kanał. Aby podkreślić rangę przyjaźni nawet w Internecie mamy dla Was zestawienie 5 najlepszych kobiecych duetów na polskim YouTube.


Poliplot i Tofiki


Duet nie do zdarcia! Wiki i Martyna są tak pozytywnie zakręcone, że nie sposób nie uśmiechać się przy ich filmikach. Wręcz zarażają swoim dobrym humorem. Znają się głównie dzięki Rezigiuszowi, ponieważ, jak już powszechnie wiadomo, jedna z nich jest dziewczyną Remka, a druga siostrą. Mimo różnicy wieku mają wiele wspólnych tematów i pasji. Między innymi obie są molami książkowymi i mogą o przeczytanych pozycjach dyskutować naprawdę długo. Możemy tylko pozazdrościć takiej więzi jaka jest pomiędzy tymi dziewczynami!


Zuzanna Borucka i Agnieszka Grzelak


Zuza i Aga poznały się bezpośrednio dzięki YouTube. Jak same mówią, okazuje się, że mimo rywalizacji jaka na tej platformie panuje i mimo pogoni za sławą można też tam znaleźć szczerych ludzi, którzy robią to wszystko dla rozrywki, a nie dla popularności. Bez względu na to, że dziewczyny znają się dość krótko mogą spokojnie nazywać siebie nawzajem przyjaciółkami. Nie krępują się w swoim towarzystwie, po prostu są sobą i bez problemu znajdują wiele wspólnych zajęć. Świetny przykład na to, że przyjaźń na odległość także istnieje.


Stylizacje i Szusz


Chociaż Karolina bardzo często nagrywa wspólnie z innymi YouTuberkami, to jednak duet jej i Szusz jest chyba najbardziej charakterystyczny. Dziewczyny bez problemu dogadują się ze sobą, szczególnie, że kreują kanały o takiej samej tematyce. Nie brakuje im wielu kreatywnych pomysłów na wspólne nagrywanie i widać, że bardzo lubią swoje towarzystwo.Beksy


Prowadzące ten kanał Nadia i Ola są jak papużki nierozłączki. Nie bez powodu zdecydowały się razem stworzyć coś na YouTube. Myślą w podobny sposób, idealnie się uzupełniają i mimo drobnych sprzeczek są dla siebie jak siostry. Mają także podobne poczucie humoru, co z resztą szczególnie widać po ich filmikach. Na profilach w social mediach także często pokazują się razem z czego można wywnioskować, że spędzają ze sobą masę czasu. Każdemu można życzyć takiej przyjaźni jak ta dziewczyn z Beks!


VictoriaBarbae i Maddie


Ten duet, tak jak w przypadku Tofiki i Poliplot, też "połączył" pewien facet. Mianowicie, Wiktoria jest dziewczyną polskiego YouTubera - Kalucha, a Madzia jego siostrą. Dziewczyny kanały założyły dość niedawno, ale już zdążyły nagrać ze sobą kilka filmików. Bez względu na różnice wieku, która również jest między nimi, umieją znaleźć wspólny język. Wiki i Madzia mają podobny gust, podobne zainteresowania i po prostu umieją świetnie się razem bawić, na przykład gotując coś, co udowodniły już na paru filmikach. Trzeba przyznać, że trafiły na siebie wręcz idealnie.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.